Icecream Screen Recorder: Ekran videosu ve görüntüsü kaydetme programı

Eğer hevesli bir oyuncuysanız ve oyun oynamaya başlamak istiyorsanız, istediğiniz kadar sık kullanabileceğiniz kaliteli bir programa ihtiyacınız olacak. İndirip kullanmaya başlayabileceğiniz bu program, muhtemelen sisteminizde kullanabileceğiniz en iyi ekran kaydedicilerinden biridir. Kolayca tek bir adımla oynadığınız oyunları dünyayla paylaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken herhangi bir oyunu kayıt etmenize ve bu oyun oynamayı kolay bir adımla dünyayla paylaşmanıza olanak tanır. Icecream Screen Recorder ekran videosu kaydetmek veya ekran görüntüsü kaydetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe en iyi ekran kaydedici programlardan biridir.

Bilgisayardan oynadığınız oyunları veya masaüstü ekranında oynatılan her şeyi video olarak kaydetmek için başarılı bir uygulamadır. Icecream Screen Recorder ile masaüstündeki videoları kaydedin, düzenleyin ve paylaşın. Hareketsiz görüntüleri veya videoları masaüstünüzde yakalamak, sonuçları düzenlemek ve başkalarıyla paylaşmak için kapsamlı bir araçtır. Program ekran yakalama türleri için geniş bir seçim sunar. Tam ekran, kendiniz belirleyeceğiniz serbest bir dikdörtgen alan veya belirli bir pencereyi yakalayabilirsiniz. Ayrıca, fare imlecinin etrafında sabit büyüklükte bir alan (farenizi takip eden 640×480 portal) ve son kez seçtiğiniz şeyi hızlı bir şekilde tekrarlamak için bir son alan seçeneği kaydı için seçenek sunar.

Icecream Screen Recorder

Icecream Screen Recorder, masaüstündeki herhangi bir şeyi bir kolay işlemle yakalamak için kullanabileceğiniz harika bir ekran kaydedicidir. Tek yapmanız gereken kayıt düğmesine tıklamak ve kaydetmek istediğiniz şeyleri ekran üzerinde göstermektir. Bir oyun mu kaydetmek istiyorsanız, programı açın, kayıt işlemini başlatın ve oyunu oynamaya başlayın. Ekranda görüntülenen her şeyi video olarak kaydedebilir veya ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Oyun videolarını kolayca kaydedin

Icecream Screen Recorder programını kullanmanın önemli bir yararı, tüm oyunları kaydetmek için ne kadar kolay ve hızlı olabilmesidir. Kayıt işlemini başlatmak için, bir tıklama veya bir kısayol tuşu ile duraklatma ve devam ettirme yapılabilir.

Kaydedilen videolar üzerine şekil veya yazı ekleyin

Çalışırken video üzerinde çizim yapabilir, şekil veya altyazı ekleyebilirsiniz. Bir yazılım öğretimi kaydediyorsanız, önemli bir noktada duraklatabilir, bir alanı renklerle vurgulayıp birkaç saniye devam ettirebilir, belki de başka yere bir ok çizebilirsiniz; bu size kalmıştır.

Oluşturduğunuz ve kaydettiğiniz videolar bir listede görünür. Bir tıklama ile önizleme yapabilir, onları düzeltebilir, videoları panoya kopyalayabilir veya video sitesine yükleyebilirsiniz.

Web kamerası videosunu ekran kaydıyla birlikte kaydedin

Video sitelerinde çok kez karşılaştığınız bir durumdur. Özellikle oyun videolarını kaydedenler, kaydedilen ekranın herhangi bir bölgesine web kamerasından kendi profillerini de yayınlarlar. Bunu yapmak için kaydedilen ekran kayıtlarına web kamerası videolarını da eklemektir. Icecream Screen Recorder programının web kamerası ekleme özelliği sayesinde kaydedilen videolara aynı anda web kamerası görüntülerini de ekleyebilirsiniz.

Programı indirmek çok kolay bir işlemdir ve sisteminiz üzerinde çok fazla yer kaplamaz. Böyle bir program kullanmayı düşünmeniz için pek çok farklı sebep vardır ve en çok kullanıldığında inanılmaz derecede faydalı olacağını düşündüğünüz bir şeydir. İster oyununuzu kaydetmek, isterse de sadece bilgisayarınızda yaptığınız bir şeyi kaydedebilmek istiyorsanız, Icecream Screen Recorder en iyi yardımcınız olacaktır.

Kısıtlamalar

Icecream Screen Recorder ücretsiz sürümü beş dakikalık maksimum kayıt süresi ve WEBM’de yalnızca çıkış biçimi olmak üzere birkaç önemli kısıtlamaya sahiptir. Ancak klipleri birleştirmek veya biçimlerini dönüştürmek için diğer araçları kullanarak bu işi yapabilirsiniz. Alternatif olarak, tam sürümü satın alarak kısıtlamaları kaldırıp, programlanmış ekran kaydı, özel filigranlar, öncelik desteği ve iki bilgisayara kadar kişisel ve ticari kullanım için bir ömür boyu lisans elde edebilirsiniz.

Icecream Screen Recorder indir

Icecream Screen Recorder ücretsiz ve Türkçe ekran kaydedici, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Ayrıca MAC OS X 10.9 Mavericksve üzeri sistemler ile uyumludur.

Windows için Icecream Screen Recorder indir (52MB)

Mac OS X için Icecream Screen Recorder indir (Mac App Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir