iGetter İndir – Ücretsiz indirme yöneticisi ve hızlandırıcı

iGetter, Windows ve Mac sistemler için güçlü, ücretsiz tam özellikli bir indirme yöneticisi ve indirme hızlandırıcısıdır. Diğer indirme yöneticilerinde olduğu gibi, iGetter’da bölümlü indirmeyi kullanarak indirme hızınızı önemli ölçüde artırabilir.

iGetter herhangi bir web sitede barındırılan dosyaları kolayca bilgisayarınıza indirmeye imkan sağlar. URL’den dosyaları yakalamanıza ve bilgisayarınıza kaydetmenize olanak tanır. Program hem acemiler hem de profesyonel kullanıcılar için tasarlanmıştır. Zaten herhangi bir indirme yöneticisi programa aşinaysanız, biraz kullandıktan sonra alışmaya başlayacaksınız.

iGetter – Ücretsiz indirme yöneticisi ve hızlandırıcısı

iGetter, parçalı (hızlandırılmış) indirme yöntemini kullanarak, İnternet’ten dosya indirme hızını artırmaya yardımcı olmaktadır. Buna ek olarak, indirmeleri yönetmek için faydalı araçlar içermektedir. Site gezgini, indirme geçmişi listesi, düşük veya sınırlı İnternet’e sahipseniz indirme planlaması yapabilir, kırık bağlantıdan otomatik yeniden arama yapma, yarıdan kalan indirmeler, kuyruk filtrelemede otomatik devam etmeyi ve çok daha fazlasını sağlar.

iGetter indir

Kullanımı ve kullanıcı arayüzü

iGetter diğer indirme yöneticilerine kıyasla çok hoş bir arayüze sahiptir. Medya oynatıcıların özelliklerine benzeyen simgeler, gezinmek için temiz ve oldukça kullanışlı bir arayüzü vardır. İndirdiğiniz dosyaların nerede olduğunu veya nereden görebileceğinizi kolayca anlayabilirsiniz.

Program ayrıntılı bir görünüm seçeneği içermektedir. Daha az ayrıntı olmasını istiyorsanız, bu seçeneği kapatabilirsiniz. Programı genişlettiğinizde bir dosya önizlemesi, dosya ayrıntıları ve bir CD yazmak için seçenekler göreceksiniz.

Tarayıcıya entegrasyonu sağlar

iGetter arka planda çalışabilir, ana arayüzünü kullanabilmenize rağmen, herhangi bir indirme işletimi başlatıldığında web tarayıcı bağlam menüsünde iGetter programını bir seçenek olarak göreceksiniz. Bu sayede program arayüzünü açmadan tarayıcı üzerinden doğrudan iGetter üzerinden indirme yapabilirsiniz.

Bir web sayfasında olduğunuz zaman yakalanan tüm dosyaları indirmeye başlamadan önce istemediğiniz seçenekleri kaldırabilirsiniz. Ücretsiz indirme yöneticileri arasında en iyilerden birisi olduğunu söylemek isterim. İnternet’ten indireceğiniz herhangi bir şey için indirme konusunda en iyi yardımcınız olabilir.

Internet Download Manager alternatifi bir programa arıyorsanız iGetter programına bir göz atmanızı tavsiye ederim. Zaten küçük yükleme boyutu ve istenmeyen herhangi bir yükleme ve rahatsız edici reklamların olmaması iGetter yazılımını favori programlardan birisi yapmaktadır.

iGetter indir

iGetter ücretsiz indirme yöneticisi ve indirme hızlandırıcısı Windows ve Mac sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan iGetter sürümü indirin.

iGetter programının Mac OS X sürümü Türkçe dil desteği sunmaktadır, ancak Windows sürümü için mevcut değildir.

Windows için iGetter 2.7.5 indir (2.5MB)

Mac OS X için iGetter 2.9.6 Türkçe indir (5MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir