ImgBurn Türkçe Nasıl Yapılır?

ImgBurn Türkçeleştirmek için yardımcı olacağız. ImgBurn varsayılan olarak İngilizce olarak sunulmaktadır. Ancak, Türkçe dil dosyası ile kolayca ImgBurn dilini değiştirebilirsiniz. Bu yazımızda, ImgBurn Türkçe yama dosyası ile programın arayüzünü Türkçe’ye nasıl çevireceğinizi göstereceğiz.

ImgBurn, ISO ve diğer görüntü dosyaları disklere yazdırmayı sağlayan kullanışlı ve ücretsiz bir programdır. Bu alanla ilgili fazla bilginiz yoksa, İngilizce diline kullanmanız sorun oluşturabilir. Ancak kolayca Türkçe dil desteğini sağlayarak sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. ImgBurn programını nasıl Türkçe yapacağınızı gösteriyoruz.

ImgBurn Türkçe Yapma

Windows bilgisayarınızda ImgBurn programının yüklü olduğunu varsayarak işlemlere başlıyorum. Sizde aşağıdaki adımları takip edin.

1. Adım: İlk önce ImgBurn Türkçe dil dosyasını indirmeniz gerekir.

ImgBurn Türkçe dil dosyasını indirin

2. Adım: İndirdiğiniz zip dosyasını ImgBurn klasöründeki dil bölümüne atacağız. ImgBurn programı genelde C:\Program Files (x86) klasörüne atılır. Burada ImgBurn klasörünü bulun ve açın.

3. Adım: ImgBurn içindeki Languages klasörünü açın ve zip dosyasını buraya kopyalayın veya taşıyın. Zip içindeki turkish.lng dosyasını buraya çıkarın.

4. Adım: Şimdi ImgBurn programını çalıştırdığınızda Türkçe arayüzü göreceksiniz. Aynen aşağıdaki resimde olduğu gibi.

Evet, ImgBurn Türkçeleştirme yapmayı gördük. ImgBurn programını kullanıyorsanız, Türkçe olarak kullanıyor musunuz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir