Intel Driver Assistant ile Intel sürücüleri indirin ve güncelleyin

Sürücülerin en yeni sürümlerine sahip olmak, bilgisayarınızın size en iyi performansı vermesini sağlar. Microsoft güncellemeleri sürücüleriniz için güncellemeler sunarken ve Driver Booster Free gibi ücretsiz bir yazılım ile doğrudan üreticinin web sitesinden sürücüleri güncellemek her zaman tercih edilen bir seçenektir.

Intel, kullanıcıları için sürücü güncellemeleri kolaylıkla yapması için geliştirdiği Intel Driver & Support Assistant (Intel DSA) programı ile kolayca Intel sürücüleri indirin, yükleyin ve güncelleyin. Sürücü güncellemenin yanı sıra destek amaçlı yardımcı olacak faydalı bir uygulamadır. AMD sürücüleri otomatik güncellemek içinde AMD Driver Autodetect programını kullanabilirsiniz.

Intel sürücü indirin, yükleyin ve güncelleyin

Intel Driver & Support Assistant indir

Intel sürücü asistanı, size özel destek ve sorunsuz güncelleme sunarak sisteminizi güncel tutmanızı sağlar.

Intel(R) HD Graphics Control Panel sürücü güncelleştirmeye yardımcı program, bilgisayarınız için otomatik olarak sürücüler tanımlar, bulur ve yükler. Bu yardımcı program, sisteminizi güncel tutar. Hangi sürücü güncellemelerinin bilgisayarınızla alakalı olduğunu tespit eder ve daha sonra bunları hızlı ve kolay bir şekilde kurmanıza yardımcı olur. Sadece izninizle indirilebilir.

Intel ürünleriniz için kişiselleştirilmiş, entegre sistem desteği sağlar. Bu yardımcı programı kullanarak, tanımlanmış Intel ürünleriniz için mevcut güncellemelerin bir listesini göreceksiniz.

Intel sürücüleri indirin ve güncelleyin

Intel Driver & Support Assistant uygulamasını indirin. Yazılımı bilgisayara yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin. Kurulumdan sonra, özelleştirilmiş ürün desteğine erişmek için Intel Driver & Support Assistant web uygulamasını kullanın.

Intel Driver & Support Assistant (Intel DSA) indir

Intel Driver & Support Assistant (Intel DSA) ücretsiz uygulaması Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 ve Vista sistemleri ile uyumludur.

Intel Driver & Support Assistant (Intel DSA) indir (9MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir