Internet Download Manager Türkçe İndir

Dosyaları aynı anda indirip yönetmek, özellikle her gün yüzlerce veya binlerce dosya ile çalışmak zor olabilir. Gerçek indirme işlemini hızlandırırken indirme işlemlerinize yardımcı olması için bir programa ihtiyaç duyduğunuzda Internet Download Manager en iyi seçimlerden biridir.

Yıllardır lisanslı olarak kullandığım çok başarılı bir indirme yöneticisidir. Bazı sorunlar yaşadığım doğrudur, ama bazı seçenekleri ayarladığınız zaman, kullanımı çok kolay bir programdır. Benim en çok hoşuma giden hız sınırlayıcı özelliğidir. İnternet’i tamamen sömürmeden, belirlediğim hızda dosyaları indirir. Bu sayede, indirme yapıyorum ve hemde İnternet üzerinde sorunsuz bir şekilde işlemlerimi yapıyorum.

Internet Download Manager

Internet Download Manager, anında çevrimiçi olarak bulacağınız herhangi bir belge türündeki toplu iş dosyalarını kapmaya olanak tanıyan, birden fazla dosyayı bir kerede takip etmek için kullanılabilen bir programdır.

Internet Download Manager indir

Program, internet üzerinden indirmek istediğiniz dosyayı yakalar ve indirme işlemini bölmeye yardımcı olur ve genel indirme hızını artırır.

Program birden fazla kaynaktan gelen dosyaları yakaladığınızda indirme işlemlerini bölmeye yardımcı oluyor ve bir anda çıkabilmeniz için genel indirme hızını arttırıyor. Gün boyunca ek dosyalar indiriyorsanız indirme adreslerini otomatik olarak güncelleyebilir ve birden çok indirme sırası oluşturabilirsiniz.

Internet Download Manager ile, indirme işlerini yalnızca bir tıklama ile içe / dışa aktarmak da mümkündür. Dosya indirme işlemini başlattığınızda bir pencere açacaktır ve yüklemeyi kaydedeceğiniz yeri seçmeniz için imkan sağlar. Ayrıca yükleyeceğiniz dosyanın boyutunu gösterir. İnternette yaptığınız diğer işlemleri engellememesi için ayrıca indirme hızını ayarlama imkanı sağlar.

İnternet Download Manager’ı kimler kullanmalı

Internet Download Manager internetten herhangi bir dosya indirmek isteyenler için ideal bir programdır. İnternetten sürekli indirme yapmıyorsanız bu tarz programlara ücret ödemenizi tavsiye etmeyiz. Bunun için ayrıca ücretsiz programlarda yer almaktadır.

Yüklenen bir indirme yönetim programına sahip olmak, toplu halde indirdiğiniz birden fazla dosya ve dosyayı takip etmenin en iyi yollarından biridir. Grafik tasarım dosyalarını, vergi muhasebesi belgelerini veya oynamak istediğiniz oyunları bile indiren bir indirme yöneticisi, bilgisayarınızdaki her şeyi izlemek ve indirilenler klasörünüzde saklamak için ideal bir yoldur.

Tarayıcılar ile uyumludur

Şu anda Internet Download Manager, Apple Safari, Google Chrome, Internet Explorer, Microsoft Edge, Mozilla, Mozilla Firefox, Opera ve Yandex olmak üzere bugün mevcut en iyi bilinen tarayıcılarla uyumludur.

Ayrıca Internet Download Manager ile kullanmak istediğiniz tarayıcı eklemek de mümkündür. Eklemek için Tarayıcı ekle seçeneğinden, bilgisayarda yüklü olan tarayıcıyı seçmeniz gerekir.

Internet Download Manager kullanımı

Internet Download Manager‘ı indirmeye karar verdiyseniz aşağıdaki bağlantıdan deneme sürümü indirin.

Internet Download Manager’ı kullanmak, yalnızca dosya indirme ve kaydetme sürecini hızlandırmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda, istediğiniz zaman kitaplığınızda depoladığınız tüm indirmeleri kontrol etmenin alternatif bir yöntemini sunar. Ayrıca, tüm indirdiklerinize ve dizinlerine saniyeler içinde programla erişebilir ve böylece bilgisayarınızın klasörlerine el ile gözatmak zamandan kazanabilirsiniz.

Internet Download Manager Türkçe indir

Internet Download Manager programı Windows 10, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Türkçe arayüz desteği vardır. 30 günlük deneme sürümüdür, deneme süresi bittikten sonra kullanmaya devam edebilmeniz için programı satın almanız gerekir.

Internet Download Manager Türkçe indir (7MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir