IObit Unlocker Türkçe İndir – Kilitli veya silinemeyen dosyaları silme

IObit Unlocker, kilitli dosyaları açmak veya silinemeyen dosyaları silmek için kullanabileceğiniz yardımcı program.

Bir program veya dosya silmek istediğiniz zaman, Windows bunun gerçekleşmesine izin vermez ve dosyayı kilitler. Dosya veya program kullanılmaktadır hata mesajı en çok karşılaşılan durumlardan biridir. Erişim reddedildi dendiği andan itibaren, bilgisayarı yeniden başlatıp açtıktan sonra belki silme imkanınız olabilir. Bunun dışında pek mümkün olmamaktadır.

IObit Unlocker

IObit Unlocker, özellikle silmek istediğiniz işletim sistemi dosyalarının kilidini açmak için kullanılan en iyi araçlardandır.

Silinmeyi hedefleyen bir dosyayı kilitleyen süreçleri aşmak, disk alanını yönetmeyi çok daha kolaylaştırır. Bazı dosyalar, yalnızca alan boşaltmaktan değil, bir çok sebepten dolayı silinmelidir. Hassas bilgiler içeren dosyalar veya klasörler gerçekten ortadan kaldırılmalıdır. Bir program veya dosyayı silme noktasında yaşayacağınız herhangi olumsuz durumları ortadan kaldırmak için IOBit Unlocker iyi bir yardımcı olacaktır.

Kolayca silme yapın

Tek bir tıklama ile silme işlemleri yapılabilir. Çok sayıda adım ve yürütme gerekli değildir. Program hız, kolaylık ve verimlilik sağlamak için tasarlanmıştır.

Tek tıklama işlemi yalnızca silme işlemleriyle sınırlı değildir. Kilit açma ve silme işlemine ek olarak dosyaların kilidini açmak, yeniden adlandırmak, taşımak ve kopyalamak gibi özellikler de sunar. Hangi eylemi gerçekleştirmek istediğinize bakılmaksızın, kilitli dosya uzun süre kilitli kalmayacak artık.

Program, bir dosya veya klasöre kilit oluşturan tüm işlemleri sona erdirme kabiliyeti açısından son derece güvenilirdir. Zorlama modu, işlemleri veya talimatları yerine getirmeye zorlar.

Silinemiyor veya erişim reddedildi sorunları artık yok

IObit Unlocker ile “dosya silinemiyor”, “erişim reddedildi”, “dosyalar silinmiş”, “dosya başka bir program veya kullanıcı tarafından kullanılıyor” gibi hata mesajları ile karşılaştığınız zaman, artık endişelenmenize gerek yok. İhtiyacınız olan dosyaları / klasörleri silmeyi veya bunlara erişmeyi engelleyen tüm ilgili işlemleri sonlandırarak, istediğinizi yapmaya izin vermektedir.

IObit Unlocker Türkçe indir

IObit Unlocker 1.1.2, silinemeyen dosyaları silmeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe program, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur.

Windows için IObit Unlocker indir (2.3 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir