iTunes İndir – Mac ve PC için ücretsiz medya uygulaması

iTunes, videoları izlemenize ve ses dosyalarını dinlemenize ve iTunes mağazasından içeriği indirmenize izin veren bir programdır. Hatta iOS cihazlarınızı yönetebilirsiniz. İşlerin daha kolay ve verimli olmasını sağlamak için iTunes’un en yeni sürümü yeniden tasarlandı.

iTunes, multimedya dosyalarını çalmak, indirmek ve düzenlemek için kullanılan dijital bir medya oynatıcıdır. Uygulama, kullanıcıların dosyalarına kolaylıkla göz atmalarına izin veren ve her fırsat için özel oynatma listeleri oluşturma özelliğini de içeren çeşitli filtreler ve arama araçları sunar. Bir kullanıcının iTunes kitaplığında saklanan tüm dosyalar ve çalma listeleri, çeşitli iOS ve Windows cihazlarıyla kolayca senkronize edilebilir.

Popüler iCloud’un iTunes’un en yeni sürümünde daha iyi entegrasyonu var. iTunes mağazasından satın aldığınız her parça, dosyayı indirip yüklemediğinize bakılmaksızın kitaplığınızda görünecektir. Yapmanız gereken tek şey, albümünüzü bilgisayarınıza indirmek için tıklamak. Bununla birlikte, herhangi bir dosyayı doğrudan buluttan oynatabileceğiniz için, parçayı dinlemek için indirmeniz gerekmez.

iTunes

iTunes ile müzikler, filmler, TV şovlar, uygulamalar ve daha pek çok şey. En sevdiğiniz sanatçıları ve arkadaşlarınızı izlemenin ve müzikleri keşfetmenin en iyi yolu. iTunes sizi eğlendiren her şeye ev sahipliği yapar.

iTunes mağazası da yeniden tasarlandı ve listenin başında özellikli bir içerik gösteriyor. Listeler, aradığınız parçaların bulunmasını kolaylaştırarak göz atmak daha kolaydır. Mağaza, müzik kitaplığınızdaki içeriğe dayalı olarak önceden önerilen parçalara sahip olacak. Bununla birlikte, iTunes hala bir akış hizmeti sunmuyor.

Düzen daha kolaydır ve varsayılan albüm görünümü tüm pencereyi kaplar. Çoğu kullanıcının önceki sürümü bu özelliği kullanmadığı için soldaki çubuk kaldırılmıştır. Müziklerinize göz atmak kolaydır ve iTunes da her albüme özgü renkli bir arka plan oluşturur.

Yeni iTunes yazılımı ayrıca, çalma listeleri oluşturmanıza gerek kalmadan istediğiniz şarkıları dinleyebilmeniz için bir kuyruğa şarkı eklemenizi sağlar. Bu yeni özelliğe Up Next adı verilir ve istediğin şarkıyı herhangi bir sıraya ekleyebilirsiniz.

iTunes’un yeni sürümü ile bir çalma listesi oluşturmak daha kolaydır. Artık çalma listesi ile tüm müzik kütüphaneniz arasında dolaşmanıza gerek yok. Sağ tarafta, şarkı eklemenize ve şarkı listelerinizi bir sayfadan diğerine geçmeden değiştirebilmenize olanak tanıyan bir panel var.

Mini oynatıcı da yeniden tasarlandı, oynamakta olduğunuz parçalar arasında gezinmeyi kolaylaştırdı. Özel şarkıları oynatmak için kitaplığınızda arama yapabilirsiniz, böylece de küçük bir oyuncu ve bir arama kutusundan sıradaki kuyruğunu değiştirmek mümkün olacak. iOS cihazlarınız artık yazılımın üst kısmında bir düğme olarak görünüyor ve cihazınızı yönetebileceğiniz sayfaya gitmek için cihazınızı tıklayabilirsiniz.

iTunes, parçalarınızın ve filmlerin tümünün tüm cihazlarınızda yönetilmesini kolaylaştırır. Yazılımın anlaşılması daha kolay ve mevcut en iyi medya oynatıcılarından biri.

iTunes 12 indir

iTunes ücretsiz uygulaması Windows ve Mac OS X sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan iTunes sürümü indirin.

iTunes uygulaması Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 sistemler ile uyumludur. Mac OS X 10.9.5 ve üzeri sistemlerle uyumludur.

Windows 32-Bit için iTunes indir (190MB)

Windows 64-Bit için iTunes indir (249MB)

Mac OS X için iTunes indir (272MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir