jDownloader Türkçe İndir – Ücretsiz İndirme Yöneticisi

İndirme yöneticilerinin birkaç yıl öncesinden daha farklı bir rolü vardır. Eskiden çevirmeli ağ bağlantısını maksimize etmek için eş zamanlı indirme kullanıyorlardı, ancak çoğunluğun yüksek hızlı genişbant bandına sahip olması işleyici değiştirmektedir.

JDownloader, barındırma sitelerinden dosya indirmeyi daha hızlı ve daha kolay hale getiren ücretsiz ve Türkçe, açık kaynaklı bir araçtır. Bu, Rapidshare ve benzeri dosya paylaşım sitelerinden indirme bağlantılarına tıklamadan önceki zaman sınırlamasını ortadan kaldırıyor. JDownloader sizin için tüm süreci otomatikleştirebilir. Sadece başlangıç bağlantısını sağlayın gerisi ona kalmış. İndirme işlemini duraklatma, devam ettirme, transfer planlama imkanı sağlar ve birden fazla platformda kullanılabilir.

jDownloader – Ücretsiz indirme yöneticisi

Jdownloader, bir düğmeye basarak dosyaları toplu halde indirmek için açık kaynaklı bir çözüm olarak Java’da yazılmış olarak, bölünmüş dosyalara katılmak ve arşivleri belirlenen hedef klasörlere ayıklamak için araçlar sağlar. Programın tasarımı otomasyon, dosya barındırma ayarlarını yapılandırma ve hatta her indirme için bant genişliğini kontrol etmeye yardımcı olur.

Program, barındırılan dosyaların uzun dizilerinin hızlı transferleri için eşzamanlı indirme ve daha fazla bant genişliği içeren ek işlevsellik getirerek, birinci sınıf dosya ana bilgisayar hesaplarına erişmeye ayarlandığında daha hassas kontrol elde edilir. Düzenli İnternet güncellemeleri sayesinde Jdownloader’a her zaman doğrulanan bir dosya barındırma listesi verilir.

jDownloader indir

Kurulum

Kurulum adımları gerçekten sinir bozucudur. Normalde çok küçük dosya boyutuna sahip olduğunu zannedersiniz ancak kurulum sırasında bu değişmektedir. Ayrıca kurulum adımları sırasında ekstra program yükleme seçeneklerine dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Kullanımı ve kullanıcı arayüzü

JDownloader başlangıçta biraz korkutucu görünse de, kullanmak çok kolaydır. Bir panoya, URL’yi kopyaladığınızda otomatik olarak analiz edilir ve programa eklenir. Bu sayede, çok sayıda bağlantı toplama hakkında ayarlama yapabilir ve bunları toplu halde indirilecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

JDownloader, sizin için otomatikleştirebileceği birçok şey sayesinde gerçek zamanlı bir tasarruf sağlar ve uzaktan erişim seçeneği, bilgisayarınızdan uzaktayken büyük dosyaların izlenmesi için çok hoş bir dokunuştur. Barındırılan dosya indirmelerini tek bir tıklamayla azaltmak gerçekten övgüye değer.

İndirmeleri otomatikleştirin

Tek tıkla dosya barındıran dosyalar üzerinde dosya indirme işlemlerini basitleştiren programın pek çok özelliği acemi kullanıcılar için kafa karıştırıcı olabilir. Öte yandan, yazılım düzgün bir şekilde yapılandırıldığında, çalışan dosya barındıranlarının en son listesini indirmiş ve kullanıcının bilgi seviyesine göre düzgün şekilde ayarlandığında, indirme işlemlerini yakalama ve yönetme süreci basitleştirili. Otomasyon, seçme ve indirme bağlantılarını toplu olarak kopyalama ile başlar. Yazılım bağlantıları tanır ve bunları bir dosya sahibine ait olarak tanımlar ve indirme modülünü başlatır. Bir ücretsiz veya premium hesabın kullanılıp kullanılmadığına (premium hesap eklemek nispeten basit) bağlı olarak, ilk dosya indirilmeye başlanacak veya belirli sayıda dosya paralel olarak indirilecek.

Otomasyon sihirbazı, bir sonraki modülün bölünmüş dosyalara katılmaya başlaması ve sıkıştırılmış bir arşivin bir parçası olması durumunda sıkışmanın giderilmesi ile tekrar indirme safhasının sonunda devreye giriyor. Aynı akıllı işlem, indirme işlemleri arasındaki bekleme sürelerini de alır, dosya hazır oluncaya kadar indirme denemelerini tekrarlar.

jDownloader indir

jDownloader ücretsiz ve Türkçe indirme yöneticisi Windows ve Mac sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan jDownloader sürümü indirin.

Windows için jDownloader indir (36MB)

Mac OS X için jDownloader indir (13MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir