Kodi Türkçe Nasıl Yapılır?

Kodi Türkçe yapma konusunda yardımcı olacağız. Kodi indirip, bilgisayara yükledikten sonra, Türkçe olmadığını görürsünüz. Program varsayılan olarak İngilizce olarak yüklenmektedir. Türkçe dil desteğinin olmamasından dolayı değildir, sadece Türkçe dilin seçili olmamasından dolayıdır.

Kodi (XBMC – Xbox Media Center), PC ve akıllı cihazlar için geliştirilen en etkileyici medya oynatıcı uygulamalardan biridir. Windows, Mac OS X, Linux, Android ve iOS sistemlerde kullanılmaktadır. Eğer programa iyice aşina olduğunuz zaman, özelliklerinin nasıl genişleteceğinizi ve TV’lerde bile medya dosyalarını nasıl oynatacağınızı görebilirsiniz.

Kodi Türkçe Nasıl Yapılır?

Kodi, varsayılan olarak tam ekran modunda gelir. Bu işlemleri uygulamak biraz sizi uğraştıracağı için, tam ekran modundan çıkabilirsiniz. Sadece dört adımda Kodi Türkçeleştirme yapacağız.

Kodi Türkçeleştirmek için aşağıdaki adımları uygulayın;

1.Adım: Ana ekranda yer alan dişli çark, yani ayarlar simgesine tıklayın.

2.Adım: Interface settings seçeneğine tıklayın.

3.Adım: Regional seçeneğine ve ardından Language seçeneğine tıklayın.

4.Adım: Languages ekranında, aşağı doğru ilerleyerek Turkish seçeneğini bulun ve seçin. Türkçe dilin yüklendiğini ve arayüzün Türkçe olduğunu göreceksiniz.

Kodi ücretsiz medya oynatıcı sayesinde tüm medya dosyalarınızı görüntülemek mümkündür. Aklınıza sadece video, müzik ve filmler gelmesin, resimlerde buna dahildir.

Kodi Türkçe indir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir