Lightworks İndir – Gelişmiş ve güçlü ücretsiz video düzenleme programı

Lightworks gelişmiş düzenleme araçlarıyla çarpıcı videolar oluşturmak ve düzenleme yapmanıza imkan sağlayan gelişmiş özelliklere sahip ücretsiz video editörü. Lightworks, evde kullanım için ücretsiz olan, amatör ve hobi fotoğrafçısı tarafından inanılmaz güçlü bir araç seti ile gelen profesyonel kalitede bir video düzenleyicidir. Hızlı, esnek ve video kliplerden en iyi şekilde faydalanmaya yardımcı olan efektler ve araçlar ile paketlenmiştir.

Lightworks, film endüstrisinde birçok profesyonel tarafından kullanılan tam özellikli bir video düzenleme programıdır. Hiçbir şekilde basit bir düzenleme yazılımı değildir. Nihai ürünün tam kontrolünü sağlamak için bir sürü özellik içerir. Ayrıca doğrusal olmayan, kullanıcıların herhangi bir zamanda video dosyasının herhangi bir bölümünde çalışmasını sağlar. Lightworks standart tanımlı, yüksek tanımlı ve hatta 4K video destekliyor. Kullanıcılar ayrıca AVI, MOV, MP4, XVID ve daha pek çok farklı video dosyası formatında çalışabilirler.

Lightworks İndir - Ücretsiz en iyi video düzenleme programı

Lightworks – Ücretsiz video düzenleyici

Program oldukça karmaşıktır. Kullanıcı arayüzü acemi video düzenleyicileri için caydırıcı olabilir. Ana pencere, iki video önizlemesi, canlı parça listeleri, çeşitli ses ölçerleri ve geniş bir klip bölümü sunar. Geniş düzenleme araçları seçimi, pencerenin tek bir alanında bulunur. Bu araçlar çok açıklama ile birlikte gelmiyor. Neyse ki, Lightworks web sitesi, kullanıcılara yardımcı olması için birçok rehber ve öğretici içerir. Bu kılavuzlar, esnek düzenleyiciden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizle ilgili ayrıntılı bilgi sağlar.

Aklınızda ne olursa olsun, Lightworks yapmanıza yardımcı olabilir. Bir videoyu yalnızca boyutuna küçültmek istiyorsanız veya onları video sitesine yüklemeden önce çeşitli kısa bölümleri birleştirmek istiyorsanız, Lightworks’in iyi tasarlanmış zaman çizelgesi, işinizi halletmenize yardımcı olacaktır. İşiniz bittiğinde, Lightworks önceden belirlenmiş profillere sahiptir, böylece işinizi, seçilen video paylaşım siteniz için otomatik olarak doğru biçimde verebilirsiniz.

Lightworks İndir - Ücretsiz en iyi video düzenleme programı

Efektler ve güçlü düzenleme araçları

Aynı şekilde, kendi kısa filminiz üzerinde çalışıyorsanız ve post prodüksiyon için gelişmiş bir araç kullanmanız gerekiyorsa, Lightworks, ses ve görselleri doğru hale getirmek için ihtiyacınız olan her şeyle doludur. Gerçek zamanlı efektler ve renk düzeltme, mükemmel görünüm elde etmenize yardımcı olur ve karmaşık oluşturma ve kodlama işlemleri arka planda gerçekleşir, böylece tamamlandıktan sonra çalışmaya devam edebilirsiniz.

Bir proje oluşturarak ve bitmiş video için bir kare hızı ayarlayarak başlayın – muhtemelen 30fps veya 60fps. Artık çalışmaya hazırsınız. Lightworks, doğrudan kameralardan video kaydetmenizi ve mevcut klipleri (hem ses hem de video) içe aktarmanızı sağlar. Tüm kaynaklara sahip olduğunuzda, ilk kesiminizi oluşturmak için zaman çizelgesine eklemeye başlayabilirsiniz. İlk bakışta korkutucu görünür, ancak bir süre deneme yapmanızın ardından şaşırtıcı derecede sezgisel olur.

Lightworks, renk düzeltme, bulanıklaştırmalar ve maskeler dahil olmak üzere videonuzu mükemmelleştirmenize yardımcı olmak için gelişmiş gerçek zamanlı efektlerle doludur. Düzinelerce efekt vardır veya manuel olarak kendiniz oluşturabilirsiniz.

Hazırladığınız videoları herhangi bir biçimde sunun

Video yayınlamanız gereken son platform veya format ne olursa olsun, Lightworks bir çoğunu kapsar. Facebook, Vimeo ve en popüler video sitesi, SD, HD, 4K ve daha ötesine, video yapımcıları hepsi için video paketi yapabilir.

Lightworks indir

En iyi video düzenleme programlarından birisi olan Lightworks video editörü, Windows, Mac ve Linux sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan Lightworks sürümü indirin.

Windows 32Bit için Lightworks indir (60MB)

Windows 64Bit için Lightworks indir (87MB)

Mac OS X için Lightworks indir (105MB)

Linux DEB için Lightworks indir (63MB)

Linux RPM için Lightworks indir (67MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir