Lunacy ile Windows’da Sketch Dosyasını Açma ve Düzenleme

Sketch dosyası nasıl açılır? Kroki, eskiz dosyası olarak da adlandırılan Sketch dosyasını Windows bilgisayarda açmak ve düzenlemek için yardımcı olacak ücretsiz bir program hakkında konuşmak istiyorum.

Mac kullanıcıları Sketch’i çok seviyor ve Photoshop’un popüler bir alternatifi haline geldi. Sketch’in yaygın olarak benimsenmemesinin nedeni sadece bir macOS programı olmasından dolayıdır.

Lunacy: Sketch dosyasını açma ve düzenleme programı

Windows bilgisayarda Sketch dosyalarını açmak için Lunacy programını kullanabiliriz. Doğrudan Windows PC’den Sketch dosyasını görüntüleme, düzenleme ve dışa aktarmaya olanak tanıyan ücretsiz bir Windows masaüstü programıdır.

Ekstra eklentiler, senkronizasyon özellikleri veya benzeri bir şey gerektirmez. Sketch dosyasını Lunacy’de açıp tıpkı bir Mac’deki gibi görüyorsunuz.

Bununla birlikte, Lunacy sadece bir görüntüleme aracı olmaktan öte bir şeydir. Ayrıca, metin, bitmap grafikleri, gölgeler ve eğimler gibi katman efektleri gibi özel tasarım öğeleri üretebilmeniz için bir dışa aktarma aracı olarak da çalışır.

Lunacy, Windows kullanıcılarına tasarım iş akışları üzerinde çok daha fazla denetim sunar. Sketch dosyalarını bilgisayarlar arasında taşıyabilirsiniz.

Granted Lunacy’nin pek çok düzenleme özelliği yoktur ve Sketch dosyaları için tam bir yedek programdır diyemeyiz. Ancak, ilerleyen zamanlarda Windows’da düzenleme özellikleri eklemeyi planladıklarını söylüyorlar, bu nedenle bu büyük bir sıçrama olacaktır.

HTML / CSS kodlama desteği

Belki Lunacy’nin en iyi parçası CSS dışa aktarma özelliğidir. Photoshop dosyalarını HTML / CSS’ye dönüştüren eklentileri ve ayrıca Sketch için pek çok şey bulabilirsiniz.

Lunacy, Windows’da bir Sketch dosyasını açmak ve HTML / CSS kodlamaya aktarmayı sağlayan ilk programdır. Her tabakayı inceleyebilir, renkleri / boyutları / boyutları inceleyebilir ve gerektiğinde bunları CSS’de değiştirebilirsiniz.

Sketch dosyalarını sorunsuz açar

Her Sketch dosyası %100 doğrulukla açılır, bu yüzden bu program yerel bir Sketch uygulaması olarak düşünülebilir.

Sketch Windows için kendi programını yayınlayana kadar piyasada bir Virtual Machine’nin ötesinde başka bir şey yok. Ve, Lunacy bundan çok daha kolaydır.

Programın ücretsiz bir kopyasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanın. Hem USB hem de bulut hesabında kullanışlı tutmak istiyorsanız, yüklenebilir bir sürümü ve taşınabilir bir sürümü vardır. Her iki durumda da, Lunacy hayat boyu ücretsiz kalacak, güvenilir bir Sketch dosyası açma programıdır.

Lunacy indir

Lunacy, Windows sistemler için ücretsiz Sketch dosyası açma ve düzenleme programıdır. Windows 10, Windows 8, Windows 7 sistemlerle uyumludur.

Windows için Lunacy indir (10.7 MB)

Windows için Lunacy Portable indir (20 MB)

Windows 10 için Lunacy indir (Windows Mağaza)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir