Malwarebytes Anti-Malware Free İndir

Malwarebytes Anti-Malware Free kötü amaçlı ve casus yazılımlar gibi web güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlayan ücretsiz program. Bu yazılım bilgisayarınızda iyileştirme yapar ve enfekte olmuş, yani zararlı yazılım bulaşmış bilgisayarı temizler.

Malwarebytes Anti-Malware, mevcut antivirüs yazılımınıza bir destek vererek, güvenlik tehditlerini toplamak için yardımcı olabilir. Her türlü kötücül yazılım tehditlerine karşı bilgisayarları korumak için kullanımı kolay bir güvenlik yazılımıdır.

Malwarebytes Anti-Malware Free

Malwarebytes Anti-Malware, potansiyel olarak istenmeyen programları (PUP’lar) tarayarak bulmada ve silmede yardımcı olacak başarılı bir programdır. Bilgisayarınızda bulunan antivirüs programların yakalayamadığı tehditleri yakalamada başarılıdır. Zaten anti-malware programları, bir antivirüs programları ile kullanmak tavsiye edilmektedir.

Malwarebytes Anti-Malware Free indir

Zararlı ve casus yazılımlar tarayıcı ana sayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilir, istemediğiniz araç çubuklarını tarayıcınıza ekleyebilir, sponsorlu bağlantıları masaüstünüze yerleştirebilir ve genel olarak hayatınızı perişan edebilir.

Günümüzde bir çok uygulama reklam verenlerle birlikte çalışmaktadır. İnternet kullanım alışkanlığına göre, web sayfalarda uyumlu reklamlar görüntülemek için yapılmaktadır. Ne olursa olsun, arka planda sizden habersiz böyle şeylerin olmasını istemiyorsanız Malwarebytes Anti-Malware yardımcı olacaktır.

Zararlı yazılımlardan korunma

Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımların bulaşmasına karşı korumak, güçlü ve güvenilir bir çözüm gerektirir. Etkili güvenlik programları, tüm kurnaz tehditleri, virüsleri, truva atlarını ve geçmişteki güvenlik duvarlarını aşan bir dizi bulaşıcı malware tehditlerini ortadan kaldırmalıdır. Özellikle günümüzde bilgisayar korsanları, işletim sistemini çökertmek, önemli kişisel verilere erişmeyi sağlayan arka planda bunları oluşturma niyetindedir.

Malwarebytes Anti-Malware Free indir

Malwarebytes Anti-Malware Free, zararlı ve casus yazılımlardan korunmak için en iyi çözümlerden biridir. Hızlı bir şekilde kurulan, kolay yapılandırılan ve her sistem dosyası, dizini ve klasörü taramak için bilgisayarınızda bulunan sağlam ve güvenilir bir güvenlik programıdır.

Malwarebytes Anti-Malware, fidye yazılımı da dahil olmak üzere daha ciddi sorunları ortadan kaldırıyor. Gelişmiş antivirüs programların yerini alamaz elbette, ancak çevrimiçi güvenlik sağlamak için ek güvenlik programıdır.

Bugünün virüsleri veya casus yazılımları, kendilerini kritik sistem dosyaları olarak gizlemekte ve binlerce diğer küçük program arasında gizlenerek işletim sisteminin kök dizinine süzülmektedir. Her an faaliyete geçecek durumdadır. Bilgisayarı devre dışı bırakıyorlar, güvenlik dvarını diğer enfeksiyonlara açıyorlar ve şifrelerinizi, zararlı yazılım üreticilerine gönderiyorlar. Hiçbir şey yokmuş gibi görünebilir ancak bilgisayar kullanımında olağan gitmeyen durumların en büyük sebeplerinden biridir.

14 günlük denemeden sonra ücretsiz kullanım

Malwarebytes Anti-Malware Free ücretsiz sürümü kötü amaçlı yazılım enfeksiyonlarını önleme, fidye saldırılarını durdurma, savunmasız sistemleri, yeni ve bilinmeyen (sıfır gün) istismar yazılımları algılama ve kötü amaçlı web sitelerine, komuta ve kontrol sunucularına, reklam ağlarına ve scammer ağlarına erişimi engelleme özelliklerini 14 günlük içermektedir. Bu özellikler 14 gün sonra kullanılamaz. Geriye sadece zararlı yazılım bulaşmalarını temizleme özelliği kalmaktadır. Bu durum sizi ücretli sürümü satın almaya itmektedir. Ancak, programı ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz.

Malwarebytes Anti-Malware Free indir

Malwarebytes Anti-Malware Free indir

Malwarebytes Anti-Malware Free ücretsiz zararlı ve casus yazılım tehditlerine karşı koruma programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Mac sistemler için Malwarebytes 30 günlük deneme sürümüdür.

Windows için Malwarebytes Anti-Malware Free indir (79 MB)

Mac OS X için Malwarebytes indir (14MB)

Android için Malwarebytes indir (Play Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir