Media Player Classic Home Cinema Türkçe İndir

Media Player Classic Home Cinema (MPC-HC), medya dosyalarını oynatmak ve çoğu medya dosyasını organize etmeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe medya oynatıcı. Tüketici ev sineması tasarımcıları ve günlük medya kullanıcıları yüzlerce medya dosyasının tadını çıkarmak için, düzenli olarak medya dosyaları arasında eleme yapmaktadır. Windows, medyanın değişik şekilde kullanılmasına uyum sağlamak için eski adı Media Player Classic olan Media Player Classic Home Cinema program paketini geliştirdi.

Bu güncel medya oynatıcı hem 32-bit hemde 64-bit sistemlerle uyumludur. Bu açık kaynaklı bir uygulamadır ve geliştiriciler yeni özellikler veya geliştirmeler ekleyerek zenginleştirme yapabilir. Açık kaynaklı olmasından dolayı, program üzerinde değişiklikler yapmak mümkündür. Programın kurulumu kolaydır ve gezinme kontrolü standart durdurma ve başlatma işlevlerini kullanır. İlk kurulumdan sonra, kullanılabilir tüm medya türleri için bilgisayar veya medya sunucusunu tarar. Belirli medya türleri, daha sonra düzenlemek üzere ilk kurulumdan kaldırılabilir.

Media Player Classic Home Cinema

Media Player Classic Home Cinema bir çok medya oynatıcının desteklemediği formatlarda yardımcı olan en iyi uygulamalardan biridir. Bir çok bilgisayar kullanıcısı bu durumu fark etmiş olmalı. Windows Media Player’ın yetersiz kaldığı durumlarda, Media Player Classic Home Cinema her zaman kurtarıcı rolünü üstlenmiştir.

Media Player Classic Home Cinema indir

Bu uygulama aynı zamanda bir DVB oynatıcı olarak da işlev görmektedir. Çok yönlü bir medya oynatıcı olarak düşünmenizi tavsiye ederiz. DVB çalar demek, dijital bir yayın oynatıcı olduğunu ve dijital televizyon yayını için açık standartları sağlamaktadır. Sevdiğiniz TV şovlarını bilgisayar kaydetmenin veya 1080p, 720p kalitesinde bir medya dosyasını PC’de oynatma imkanı sağlar.

Yazılım, tüm kanalları bir dijital televizyon gibi tarar. Kurulum parametreleri dijital yayın ağları dışındaki çeşitli giriş kanallarını tanımak üzere ayarlanabilir. Bu, farklı kanallardaki farklı medya eğlence ekipmanlarını bağlamak veya canlı bir görüntülü sohbet ayarlamak için kullanılabilir.

Keyfine düşkün insanlara hitap eden bir yanı vardır. Bir ev sineması kurulumu için Medya PC (MPC) geliştirmek için popüler bir seçimdir. Aslında, MPC-HC kuruluma bağlı olarak ayarlanabilen ve indirilebilen birkaç özelleştirilebilir seçenek içerir. Gelişmiş ayarlar, özel tiyatro politikası fragmanlarını yüklemek için bir komut satırı kurulumu veya bir ev DLNA sunucusuna bağlanma olanağı içerir. Yerel bir DLNA sunucusu, popüler filmleri veya canlı yayınları kategorize etmek için geliştirilmiş organizasyon teknikleri ekleyebilir. Çoğu kullanıcı, H.264’ü ve eski 1080p’yi daha eski medya kliplerine kodlamak için bu popüler yazılıma ek kodekler ve eklentiler yüklüyor.

Media Player Classic Home Cinema indir

Sadede gelecek olursak, 1080p yüksek kaliteye sahip videoları ve filmleri oynatmanın yanı sıra, sıkıntı yaşayacağınız medya formatlarında en iyi yardımcınız olacaktır. Medya oynatma ve yönetme alanında geliştirilmiş en iyi oynatıcılardan biridir.

Media Player Classic Home Cinema Türkçe indir

Media Player Classic Home Cinema ücretsiz medya oynatıcı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 32-bit ve 64-bit sistemler ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olanı indirin.

Media Player Classic Home Cinema programının ayrıca Portable-Taşınabilir sürümü mevcuttur. Kurulum yapmadan, doğrudan çalıştırmayı sağlar.

Windows 32-Bit için MPC-HC indir (13 MB)

Windows 64-Bit için MPC-HC indir (14 MB)

Windows 32-Bit için MPC-HC Portable indir (18 MB)

Windows 64-Bit için MPC-HC Portable indir (19 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir