MediaMonkey İndir: En güçlü ücretsiz medya oynatıcılarından biri

Medya dosyaları ile çok ilgileniyorsanız – özellikle de müzik – MediaMonkey programına göz atmanızı tavsiye ederiz. İnanılmaz derecede güçlüdür ve çoklu medya dosyalarını organize etmek ve yönetmek için, karmaşıklıktan uzak daha düzenli bir medya kütüphanesi oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz medya oynatıcı MediaMonkey, herhangi bir medya dosyasını görüntüleme ve oynatma konusunda yardımcı olacaktır. Yüz binlerce video ve ses parçasını zahmetsizce içeren koleksiyonları işlemek üzere tasarlanmış ağır bir araçtır.

MediaMonkey medya oynatıcısı

MediaMonkey, yerel olarak, ağa bağlı bir cihazda, diskte veya çevrimiçi bir kaynaktan akışlı olsa da, neredeyse tüm kaynaklardan dosyaları yakalayabilir. Yani anlayacağınız, medya oynatıcısı dendiğinde basit bir video izleme programı aklınıza gelmesin. Bilgisayarınızdaki binlerce medya dosyasını kolayca organize etmek ve düzenlemek için çok faydalı olacaktır. Tek dezavantaj, MediaMonkey Türkçe dil desteğinin olmamasıdır. Bunun dışında mükemmel bir uygulama olduğunu söylemek isterim.

MediaMonkey indir

Albüm kapak resimleri ve şarkı sözleri indirme

Müzik veya video koleksiyonunuz karmaşıksa, MediaMonkey dosyaları otomatik olarak etiketleyebilir, albüm kapak resmlerini indirebilir ve hatta şarkı sözlerini eklemeyi sağlar. Program, bunları sizin isteğiniz doğrultusunda otomatik yapacağını unutmayın.

Ev medya sunucusuna dönüştürebilirsiniz

Ayrıca, UPnP / DLNA cihazları için bir ev medya sunucusu olarak işlev görebilir, iOS ve Android cihazlarından ses ve video dosyalarını senkronize edebilir ve yedekleyebilir ve hatta medya koleksiyonunuz hakkında raporlar ve istatistikler de sunar.

Android ve iOS senkronize desteği

MusicBee kadar çekici değildir, ancak Android ve iOS sistemler için senkronize desteği vardır. MacOS veya Linux için herhangi bir sürümü yoktur, ancak Linux kullanıcıları bunu Wine üzerinden çalıştırabilmektedir.

MediaMonkey indir

Kullanımı ve kullanıcı arayüzü

MediaMonkey’i ilk kez kullandığınızda, dosya ilişkilendirmeleri ve otomatik oynatma, medya dosyalarını aramak ve medya kitaplığınızı ağınızdaki diğer cihazlarla paylaşmak gibi birkaç ayar yapılandırmanız istenir.

MediaMonkey Free ve MediaMonkey Gold olmak üzere iki ayrı versiyon sunar. MediaMonkey Free, işinize yarayacak tüm temel medya oynatıcı özellikleri ve ekstraları içermektedir. Bunun dışında, kayıt seçeneğinin aktif olmasını, CD kopyalama ve otomatik dosya dönüştürme gibi ekstra özellikler istiyorsanız MediaMonkey Gold’e geçmeniz gerekir.

iTunes veya Windows Media Player’dan MediaMonkey’e geçiyorsanız, çalma listelerinizi, derecelendirmelerinizi ve oynatma geçmişinizi bir tıklama ile içe aktarmak mümkündür. MP3, AAC (M4A), OGG, WMA, FLAC, ALAC, MPC, WAV, CDA, AVI, MP4, OGV, MPEG, WMV, M3U, PLS ve daha bir çok medya dosyasını destekler.

MediaMonkey’in varsayılan görünümü işlevseldir, ancak merkezdeki parça, tür, sanatçı ve albüm listeleri, soldaki medya kaynakları ve sağdaki çalma listesinin ayrıntılarıyla biraz belirgindir. Neyse ki, hepsi tamamen özelleştirilebilir.

MediaMonkey indir

MediaMonkey ücretsiz medya oynatıcı, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Android ve iOS sistemler ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan MediaMonkey uygulamasını indirin.

Ayrıca, MediaMonkey’in yeni sürümleri, iOS 11 ve Android 8.0 ile senkronize edilir.

Windows PC için MediaMonkey indir (16 MB)

Windows 10 için MediaMonkey indir (Windows Mağaza)

Android için MediaMonkey indir (Google Play Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir