Minecraft Oyunu İndir

Minecraft açık dünyada hayatta kalma macerası ile eğlenceli bir oyundur. Yanınızda hiçbir şey yokken, kendinizi donatmak ve barınak yapmak için çevredeki malzemeleri toplayacaksınız. Bazı güvenlikleri oluşturduktan sonra, aklınızda olanı inşa etmeye başlayabilirsiniz. Kale inşa etmek ister misiniz? Ya da bir köy?

Çevrenizdeki dünya farklı materyal bloklardan oluşur ve neredeyse her şey doğru araçlarla parçalanabilir ve istediğiniz şekilde düzenleme yapabilirsiniz. İnşa etmek istediğiniz yere tıklayarak, blokları istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Ağaçları veya odunları parçalayarak, bir kabin veya benzeri inşa edecek malzemeye sahip olabilirsiniz. Envanterinizdeki veya çalışma tezgahındaki blokları birleştirerek monte edilebilen bazı araçlar ve cihazlar, daha karmaşık veya alışılmadık materyaller oluşturmanıza olanak tanır. Yeterince hazırlanmış malzeme ile, büyük kaleler ve görkemli heykeller inşa edeceksiniz.

Minecraft oyunu

Minecraft, çözünürlük açısından bazı oyuncular için sorunlar oluşturabilir. Ancak, oyunun içeriği ve oyundaki amaç, bu oyundan vazgeçilemeyen bir tutku haline gelmiştir. Yıllardır milyonlarca oyuncusu ile en çok oynanan oyunlardan birisi haline gelmiştir.

Oyunda sınırsız sayıda bloklara erişebilir ve dünyanın oyun alanınız olduğu opsiyonel yaratıcı moddan farklı olarak, normal hayatta kalma oynatma modu sizi ve projelerinizi düşman kuvvetlere karşı savunacak.

Minecraft indir

Minecraft dünyası, zombi ve lav gibi canavarlar ve çevresel tehlikelerle doludur. Toprağın derinliklerine inmek, daha değerli bloklar, zindan, kaleler ve ödüller de dahil olmak üzere, gizlenmiş düşmanlarla dolu karanlık mağaralar ve mayınlarla karşı karşıya geleceksiniz. Kendinizi daha güçlü silahlar ve zırhlarla donatmalı, sizi daha büyük güçlere götürmek için büyüleyeceksiniz ve ilerleyişi engellemeye çalışan düşman bir dünyaya karşı savaşacaksınız. Her zamankinden daha karmaşık materyallerin ve daha zorlu güçlerin peşinde, cehennemsiz Nether’e bir portal oluşturabilir veya bir adım daha ileri götürebilir ve The End’e bir portal aktifleştirebilir ve oyunun büyük kötüsü Ender Dragon’la karşı karşıya kalabilirsiniz.

Minecraft, yıkıcı güçlerin dünyasına, yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü şekillendiren bir oyundur. İster yaratıcı modu ister varsayılan hayatta kalma modunu oynatın, oyunda çoğu oyuncunun keyif alacağı bir şey var.

Windows 10 için Minecraft, Minecraft’ı çalıştıran herhangi bir cihaz (Minecraft hariç: Java Edition) ile çapraz platformda oynamak ve Oculus Rift ile sanal gerçeklikte oynamasına izin veren özellikleri desteklemektedir. Minecraft: Java Edition’a sahipseniz, bu sürüm için Mojang hesap sayfanızdan ücretsiz bir indirme kodu edinebilirsiniz.

Minecraft oyunu indir

Minecraft oyunu Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Mac OS X ve Linux sistemlerle uyumludur. Ayrıca çoklu oyuncu desteği sunan bir sunucu da içermektedir. Aşağıdaki bağlantılardan indirme yapabilirsiniz.

Windows için Minecraft oyunu indir (2.2 MB)

Windows 10 için Minecraft oyunu indir (Windows Mağaza)

Mac OS X için Minecraft oyunu indir (114 MB)

Linux için Minecraft oyunu indir

Minecraft Multiplayer Server indir (29 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir