MoboPlay ile bilgisayardan Android ve iPhone telefonu yönetin

Evdeki bilgisayarınızın konforunda telefonunuzun iç işlerine erişmek istiyorsanız, Moboplay her gün kullanmanız için harika bir yazılım programıdır.

Bilgisayarınızın ve telefonunuzun birlikte çalışmasının yollarını artırabileceğiniz bir yol olarak Moboplay uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu özel program, bilgisayarınıza basit bir yazılım olarak yükleyin

Bu özel program, bilgisayarınıza basit bir yazılım programı indirerek telefonunuzun iç işlerine erişebilmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Böylece bilgisayarınızı kullanırken telefonunuzdaki tüm uygulamalarınızı yönetebileceksiniz ve telefonun kendisini kullanırken erişemeyeceğiniz diğer ayarlara da erişebilirsiniz.

MoboPlay

Moboplay, Android ve iOS cihazları bilgisayara entegre etmek ve bilgisayardan yönetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Birçok insanın bunu yapmayı düşündürmesinin nedeni, bilgisayarlarını kullanırken telefonlarının ayarlarını değiştirmelerine izin verdiği ve böylece kaybolmayacak şekilde tüm bilgilerin yedeklenmesini sağladığıdır. Genel olarak, bu program telefonunuzun ayarlarını telefonunuza her zaman bağlı kalmanıza gerek kalmadan kolayca değiştirebilmenizi sağlayacaktır.

Moboplay bilgisayardan android ve iphone yonetme

Moboplay geliştirildiğinden buyana binlerce kişi tarafından indirildi ve kullanılmaktadır. Bu uygulamanın ilgi çekici özelliklerinden biride tüm bilgileriniz kolaylıkla yedeklemenin bir yolunu sunmasıdır ve bunu yapacağınız konusunda fazla bilgi sahibi olmanıza gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey, uygulamayı bilgisayara indirmek ve kullanmaya başlamak.

Neden Moboplay’e ihtiyacınız var?

Moboplay programına ihtiyaç duymanızın temel nedenlerinden biri Android, iPhone, iPad, iPod touch cihazlardaki bilgileri bilgisayara yedeklemeyi sağlamasıdır.

Akıllı cihazlardan herhangi bir nedenden dolayı bilgiler veya dosyalar silinebilir, bu bilgilerin tümüne kolaylıkla erişebilmek için bilgisayardaki yedeklemelere bakmanız yetecektir. Ayrıca bilgisayara yedeklediğiniz belgeleri, videoları, müzikleri, fotoğrafları veya herhangi bir veriyi daha sonra istediğiniz bir mobil cihaza tekrar aktarabilirsiniz. Yani anlayacağını tüm verileri bilgisayara yedekleyin ve silinmesi ile ilgili herhangi bir tedirginlik yaşamayın.

Moboplay bilgisayardan android ve iphone yonetme 1

Android ve iOS cihazlar için güvenilir telefon asistanı

MoboPlay, Android ve iOS cihazların tüm kısımlarına erişim sağlayarak kolay bir şekilde telefonunuzu yönetmeyi sağlamaktadır.

MoboPlay uygulamasını bilgisayarınızda çalıştırın, Android ve iOS cihazları bilgisayara bağlayın ve cihazınızı tanımasını sağlayın. Cihaza bağlantı yaptıktan sonra artık telefon içeriğini bilgisayar üzerinde kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Android ve iOS cihazlara uygulama indirme ve yükleme yapabilirsiniz, yada dilerseniz uygulamaları kaldırabilirsiniz. Bilgisayardan telefona veya telefondan bilgisayara dosya aktarmayı kolayca yapabilirsiniz. Yani Android veya iPhone telefondan çektiğiniz fotoğrafları bilgisayara kolayca taşımak mümkündür. Ya da medya dosyaları veya diğer dosyalar için yeni klasörler oluşturabilir ve tüm dosyalarınızı organize edebilirsiniz.

Moboplay bilgisayardan android ve iphone yonetme 2

Telefonunuzu verimli bir şekilde yönetin

Android veya iPhone telefonu bilgisayara bağladıktan sonra Aygıt düğmesine tıklayarak cihazınızla ilgili temel ayrıntıları görüntüleyebilirsiniz. Yani telefonunuz ile ilgili tüm aygıt bilgilerini; aygıtın adını, işletim sistemini, çekirdek sürümünü, taşıyıcıyı, ekran çözünürlüğünü, seri numarası, MAC adresi ve IMEI’yi bulabilirsiniz. Bununla birlikte, aynı Aygıt bölümü, uygulamaları, güncellemeleri, kamera görüntülerini, albümleri, duvar kağıtlarını, müzik, videoları, kişileri ve mesajları yönetmenizi sağlar.

Moboplay gibi bir programı kullanmak sizin için çok yararlı olmasının nedeni, daha sonra erişebilmeniz için tüm önemli bilgilerinizi bir telefonda yedeklediğidir. Programın indirilmesi ve hemen kullanılması da kolay. Telefonunuzu yazılımın kendisine senkronize etmek son derece zahmetsizdir.

MoboPlay indir

MoboPlay uygulamasını tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Windows 10, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Yaklaşık 22 MB dosya boyutuna sahiptir. Eğer indirmede sorun yaşarsanız üretici sayfasından indirebilirsiniz.

MoboPlay indir – Üretici sayfasından indir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir