Ninja Download Manager Türkçe İndir – Ücretsiz İndirme Yöneticisi

Ninja Download Manager, indirme hızını artıran ve durdurulan indirmeleri yeniden başlatmanızı sağlayan ücretsiz ve Türkçe arayüzlü indirme yöneticisi.

Download Ninja, internetten program veya herhangi bir dosya indirirken deneyiminizi artıran bir indirme yöneticisi ve hızlandırıcı programıdır. Ninja indirme yöneticisi diğer programlardaki gibi çirkin reklamlara sahip değildir ve daha çok Microsoft Edge tarayıcısına benziyor. Varsayılan görünümü çok karanlık, ancak bunu tema editörü ile değiştirebilirsiniz.

Ninja Download Manager

Ninja Download Manager, istediğiniz zaman indirme işlemlerini duraklatma ve devam ettirme imkanı sağlar, hızlı ve güvenilirliği artırmak için aynı dosyanın birden fazla dosyasını çeşitli kaynaklardan yönetebilir.

Dosyaları zamanlayabilir, indirme önceliklerini ve hız limitlerini ayarlayabilir ve dosyalar sırayla indirildiğinden – baştan sona, torrentlerde olduğu gibi – yine de indirirken medyayı önizleme yapabilirsiniz. 1080p çözünürlüğe kadar video destekliyor ve Vimeo gibi popüler video sitelerinden indirme imkanı sağlar.

Ninja Download Manager indir

İndirme hızını gerçekten artırıyor mu?

Kısa cevap evet. Çoğu indirmenin indirme hızını belirgin şekilde arttırır. Bazı dosyalar biraz geride kalabilirler ancak dosya türlerinin çoğunda hızın arttığı görülmektedir. Download Ninja, Internet Download Manager‘da olduğu gibi her indirmeyi “parçalara” bölen bir sistem kullanarak gerçekleştirilir, böylece farklı bir bağlantılar nedeniyle daha hızlı indirme sağlanır.

Hepsinden önemlisi, bu program ücretsizdir, dolayısıyla indirme hızını artırmak için herhangi bir şey ödemiyorsunuz ve istediğiniz sayıda bilgisayar veya mobil cihazdan indirebilirsiniz. Bir düğmeyi tıklayarak indirme işlemlerini durdurun veya duraklatın.

Bu günlerde, Chrome kullanıcıları için kullanışlı bir Chrome uzantısı da mevcut. Bu programın diğer büyük avantajlarından biri, indirme tamamlanmadan önce, her şeyin düzgün çalışıp çalışmadığından emin olmak için önizleme yapabilirsiniz. Yani anlayacağını indirme bitmeden bir şarkının tadını çıkarın.

Kullanıcı arayüzü

Gezinmek için temiz ve basittir. Yerleşik ortam dönüştürücü ve hız sınırı seçeneği gibi özelliklerden yararlanmak kolaydır.

Ninja Download Manager’ın otomatik virüs taraması gerçekten harika bir özelliğidir.

Ninja Download Manager indir

Ninja Download Manager ücretsiz indirme yöneticisi, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista ve XP sistemleri ile uyumludur.

Ninja Download Manager Türkçe indir (26MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir