NIUBI Partition Editor Free: Windows için Ücretsiz Disk Bölüm Yönetim Programı

NIUBI Partition Editor Free, Windows bilgisayarınıza monte edilmiş sabit sürücüler için ücretsiz bir bölüm yönetim programıdır. Bir çok farklı versiyonlara sahiptir. Ücretsiz sürümde bazı özellikler yoktur. NIUBI Partition Editor ücretsiz sürümünü kullanarak, yeni bölüm oluşturma, bölümleri yeniden boyutlandırma, bölümleri taşıma, bölümleri biçimlendirme, bölümleri değiştirme dosya sistemi vb. gibi temel disk bölümleri ile ilgili işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Tüm işlemler çok güvenli bir şekilde yapıldığı için sabit disk sürücülerinizde bulunan dosyaların veri kaybını önler.

NIUBI Partition Editor kullanıcı arayüzü, diğer bölüm yöneticisi programları gibidir. Depolama cihazlarınız sağ tarafta gösterilir ve bunlardan herhangi birini seçerseniz, o depolama aygıtındaki bölümleri görüntülersiniz. Ardından, bu bölümlerde çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

NIUBI Partition Editor Free

NIUBI Partition Editor Free Edition, Partition Magic’ten çok daha güçlü olan Windows kullanıcıları için ücretsiz bir disk bölümü yönetim programıdır. Bu ücretsiz bölüm yöneticisi Windows 10, 8, 7, Vista, XP’yi (hem 32 hem de 64 bit) destekler. NIUBI Partition Editor Free Edition mevcut bölümleri güvenli ve kolay bir şekilde yeniden boyutlandırmaya yardımcı olur.

Bu ücretsiz bölüm programı sadece bir bölümü yeniden boyutlandırma değil, aynı zamanda bir hepsi içinde bir disk bölümü yönetim araç setidir. Verileri taşımak, oluşturmak, silmek, biçimlendirmek, gizlemek, taşımak, bölümü dönüştürmek ve çok daha fazlasını yapmak için kopyalama bölümüne yardımcı olur.

NIUBI Partition Editor Free indir

Disk bölümlerini biçimlendirme, silme, yeniden boyutlandırma veya taşıma yapabilirsiniz. Buna ek olarak, program, veri taşıyıcıları üzerindeki tüm bölümleri dönüştürme, gizleme ve birleştirme yapmanın yanı sıra, verileri taşıma, gereksiz dosyaları silme, biçimlendirme bölümlerini gerçekleştirme sağlar.

Bazı diğer bölüm yönetim programlarından olmayan bazı özellikler mevcuttur. Örneğin veri silme özelliği gibi. Bu özelliği kullanarak verileri bir sabit diskten veya tek bir bölmeden güvenli bir şekilde silebilirsiniz; bu sayede depolama cihazlarınızı kullanmadığınız zaman veya sattıktan sonra hassas verilerinizin geri getirmesi imkansız olur.

Ücretsiz sürümde, tüm program işlevlerine erişebilirsiniz, ancak sabit disk desteği sınırlıdır. Maksimum 16 TB kapasiteli veri depolama diskiniz varsa, programı kullanabilirsiniz. Yeni satın alınan sabit disk sürücüsünü bölümlere ayırırken yardımcı olabilecek önyüklenebilir ortamlar oluşturamazsınız.

NIUBI Partition Editor Free indir

NIUBI Partition Editor Free ücretsiz disk bölüm yönetim programı Windows 10, Windows 8, Windows 7, Vista ve XP sistemleri ile uyumludur.

Windows için NIUBI Partition Editor Free indir (12 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir