Noisli: Rahatlatıcı doğa sesleri sunan web ve mobil uygulaması

Noisli, rahatlatıcı doğa sesleri uygulaması Chrome eklentisi, Android ve iOS (iPhone, iPad, iPod touch) mobil uygulaması olarak kullanıma sunulmuştur. Noisli odaklanmanıza veya rahatlamanıza yardımcı olan bir arka plan sesler üretmek için kullanabileceğiniz bir web uygulaması ve mobil bir uygulamadır.

Arka plan sesleri, ne yaparsanız yapmanıza yardımcı olabilecek epeyce durum içermektedir. Bu uygulamanın en sevdiğim yanı ise, sesleri birlikte çalma desteğinin olmasıdır. Yani, sadece tek bir sese odaklanmadan bir çok sesi karıştırarak dinlemeyi sağlar.

Noisli web sitesinden direkt olarak sesler dinleyebilir, Google Chrome eklentisi olarak yükleyebilir, Android veya iOS mobil cihazlara indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu alanda geliştirilmiş pek çok uygulama vardır, ancak Noisli’nin sunduğu farklı özellikler vardır. İşinize odaklanmanızı ve iyi olmanızı sağlayacak rahatlatıcı sesler arıyorsanız kesinlikle bu uygulamayı bir denemenizi tavsiye ederim.

Noisli rahatlatıcı sesler uygulaması

Noisli, arka plan sesleri üretmek için kullanabileceğiniz bir web hizmeti ve mobil uygulamasıdır. Web sürümü iki mod ile birlikte gelir: dinlenme veya üretkenlik ön ayarlarını seçebilir veya kendi özel ses kombinasyonlarınızı oluşturabilirsiniz.

Uygulama, web sitesinde, devre dışı bırakana kadar sürekli oynayan ses döngülerini tetikleyen simgeler görüntüler. Her ses klibinin ses düzeyini tek tek kontrol edebilmeniz için her bir ses için bir ses kaydırıcı elde edersiniz.

Kullanımı oldukça zariftir. Etkinleştirmek için bir simgeye dokunun, ses seviyesini değiştirmek için kaydırıcıyı kullanın ve onu devre dışı bırakmak için daha sonra tekrar üzerine dokunun.

Kamp ateşinden ve yağmurdan gök gürültüsüne, rüzgara veya dalgalara kadar her zamankinden farklı ses klipleri dinleyebilirsiniz. Noisli’de ayrıca beyaz, kahverengi ve pembe gürültü ses klipleri ve kahvelere benzeyen, dinlenmek veya çalışmak için etraflarında konuşmaya ve kalabalığa ihtiyacı olan insanlara hitap eden bazı seçenekler bulunur.

Web sitesi, bir hesap oluşturmanız için öneri sunar, ancak rahat olun bir hesap oluşturmanız gerekli değildir. Eğer bir hesap oluşturursanız, kullanabileceğiniz zamanlayıcı gibi ek özelliklerden faydalanabilirsiniz. Yalnızca kayıtlı kullanıcıların erişebileceği bir başka özellik dağınıklığı olmayan ücretsiz bir metin editörüdür.

Noisli’nin web uygulaması seçilen seslerle arka plan renklerini eşleştirir. Ayrıca, farklı sesleri aynı anda dinleme özelliği en çok hoşuma giden özelliklerden biridir.

Noisli, cihazınızda veya başka yerde başka şeyler yaparken arka planda çalışabilecek kullanışlı bir rahatlatıcı sesler oluşturan ücretsiz bir hizmettir. Ses döngüleri seçimi rakip servislere kıyasla oldukça küçük ancak kalite yüksek ve tüm önemli sesler mevcut.

Noisli uygulamasını indir

Noisli, rahatlatıcı sesler uygulaması Chrome eklentisi, Android ve iOS uygulaması olarak mevcuttur. Aşağıdaki bağlantılardan istediğiniz versiyonu yükleyebilirsiniz. Android ve iOS uygulamalarının ücretli olduğunu belirtmek isterim. Ancak, kendi web sitesi üzerinden veya Chrome eklentisi olarak kullanmanız ücretsizdir. Chrome uzantısını kullanmanız için ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerekir.

Android için Noisli uygulamasını indir (Google Play Store)

iOS için Noisli uygulamasını indir (App Store)

Chrome için Noisli uygulamasını indir (Google Web Mağazası)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir