NoxPlayer İndir – PC ve Mac’de Android uygulamaları çalıştırma

NoxPlayer (eski adıyla Nox APP Player), hızlı ve istikrarlı olarak bilinen uygulama geliştiricileri için Android emülatörü. Nox uygulama simülatörü, Windows masaüstü bilgisayarları için ücretsiz bir Android simülatörüdür.

Bilgisayarınızın masaüstünde sanal bir Android telefonunuz veya tabletiniz olmasını ister misiniz? Bir fare, klavye veya joystick kullanarak Android oyunlarınızda yer almak ister misiniz? NoxPlayer, Android sistemini tek bir tıklamayla önyüklemenizi sağlayan, bir sanal makineye yükleyerek bunu yapmanızı sağlar. Android ortamı önceden kurulmuş ve yapılandırılmış olarak gelir; bu nedenle, uygulamayı kullanmak çok fazla teknik uzmanlık gerektirmez; yalnızca indirin, yükleyin ve çalıştırın.

NoxPlayer

NoxPlayer, PC ve Mac bilgisayarda Android oyunları ve uygulamaları çalıştırmayı sağlayan kaliteli bir programdır. BlueStacks ile beraber bu alanda en iyi uygulamalardan biridir.

NoxPlayer indir

Kullanımı kolaydır

Android telefonu veya tableti olan kullanıcıları uyum sağlamaları konusunda herhangi bir zorluk çekmeyecek; tıpkı telefonunuzdaki gibi görünüyor. Bilgisayar web kamerasının ve mikrofonunun (varsa) sorunsuz bir şekilde entegrasyonu, kullanıcılara video konferans, Snapchat ve benzeri uygulamaları doğrudan Android emülatörü aracılığıyla çalıştırmalarını sağlar. Kullanıcılar Google Play Store’a erişebilir ve entegre İnternet bağlantısı aracılığıyla istedikleri herhangi bir uygulamayı indirebilir, mobil tarayıcıda İnternet’te gezinebilir ve Massively Multiplayer Online Games (MMO) oynayabilir.

PC’de Android oyunları oynama

NoxPlayer aslında özellikle oyun performansı için tasarlanmış ve optimize edilmiştir. Uygulama önceden yapılandırılmış ayarlarla birlikte gelse de ileri düzey kullanıcılar, RAM ve CPU kaynak ayırmasını, ihtiyaç duydukları veya ana bilgisayarlarının sağladığı kadar çok bilgi işlem gücü sağlayacak şekilde ayarlayabilir.

Android işletim sisteminin oldukça yeni bir sürümü, çeşitli uygulamalar ve oyunlar için maksimum uyumluluk garantisi verirken, klavye, fare ve joystick entegrasyonu PC oyuncularının rekabetlerinde de bir yer tutmasını sağlar. Kullanıcılar dokunmatik ekran etkinliklerini tetiklemek için özel klavye kombinasyonları bile belirleyebilirler. Oyunlar tam ekran olarak ve özel ekran çözünürlükleriyle çalıştırılabilir ve ekran kaydı, oyun fikrinizi arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanır. Bu güçlü özellikler NoxPlayer programını Android oyuncuları arasında en popüler emülatörlerden biri haline getiriyor.

NoxPlayer indir

Verimlilik uygulamaları çalıştırma

NoxPlayer, üretkenlik uygulamalarını çalıştırma konusundaki rekabetin gerisinde kalmıyor. Kullanımı kolay olan bir kenar çubuğu, öykünülen ortamın kamera, mikrofon gibi farklı özellikleri kontrol etmesine ve hatta özel bir coğrafi konum belirlemenize izin verirken kullanıcılar tam ekran, tablet ve telefon modu arasında geçiş yapabilir.

Özel bir coğrafi konum ayarlama özelliği, kullanıcıların coğrafi konumlama teknolojisi ile deneme yapmalarına veya en son Pokemon’u yatak odasının konforunda yakalamasına olanak tanır. Sürükle ve bırak dosya aktarımı, sanal Android dosyalarınızı her zamankinden daha kolay hale getirir. Onları masaüstünüzden açık Android penceresine sürüklemeniz yeterlidir – buluta dosya yüklemek ve Android telefonunuza indirmek için herhangi bir gerek yoktur. Kenar çubuğundaki bir düğme telefonun titreşimini taklit eder, çünkü bu belirli üretkenlik uygulamaları için gerekebilir.

Geliştirme

Birden çok işlemci çekirdeği belirtme yeteneği, çok iş parçacıklı uygulamaların geliştirilmesine yardımcı olacaktır. Donanım kaynaklarının her ayarında öykünülen makinenin yeniden başlatılması gerekecek, ancak Nox 32 ve 64 bit mimaride Intel ve AMD yonga setleri de dahil olmak üzere çok sayıda PC mimarisinden sorunsuz bir şekilde yararlanabilir.

İyi oluşturulmuş bir Android emülatör

Diğer Android emülatörlerine kıyasla NoxPlayer, kullanım kolaylığı ve istikrar açısından en yüksek verim sağlayanlardan biri olarak gösteriliyor. Emülasyon da çok iyi uygulanmış, oyun oynamak neredeyse doğal hızlarda (PC’nizin gücüne bağlı olarak) gözle görülür bir şekilde çalışıyor.

NoxPlayer, gerçek Android telefonunuzu bir gyro denetleyicisi olarak kullanmak için bağlantı kurma olanağı da dahil olmak üzere, diğer Android emülatörlerinde bulunan birkaç özellikten yoksundur ancak teknik uzmanlığa sahip bazı kullanıcılar, denetleyicilerini üçüncü taraf yazılımı kullanarak eşleyebilir. Daha iyi bilinen ve yaygın olarak kullanılan Android emülatörlerinden biri olarak kullanıcılar çevrimiçi olarak yalnızca NoxPlayer yazılımının kurulumunu ve yapılandırmasını değil, aynı zamanda kurulum aşamalarını da yönlendiren bir takım öğreticiler ve YouTube videolarının bulunmasını memnuniyetle karşılıyorlar. NoxPlayer içinde belirli oyunları nasıl çalıştıracağınızı da gösterir.

NoxPlayer 5 indir

NoxPlayer, Windows ve Mac bilgisayarda Android oyunları ve uygulamaları çalıştırma programını aşağıdaki bağlantılardan indirin.

Windows için NoxPlayer indir (279 MB)

Mac OS X için NoxPlayer indir (366 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir