Opera Portable İndir

En hızlı web tarayıcılardan biri olan Opera, taşınabilir sürümü ile daha da fark yaratmaktadır. Opera portable tarayıcıyı USB flash disklere yükleyerek her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Opera portable taşınabilir bir tarayıcı sürümü paketidir. Ücretsiz ve Türkçe olarak kullanılmaktadır.

Taşınabilir sürüm hakkında bilgisi olmayanlara şöyle söylemek gerekir. Kurulum gerektirmeden doğrudan çalıştıracağınız paketlenmiş program sürümüdür. Portable programlar, USB ile taşınabilir ve USB’den doğrudan kullanılabilir. Herhangi bir program yüklenmesine izin vermeyen bilgisayarlarda bile kullanmak mümkündür. Kurulum gerektirmediği için USB’yi takın, çalıştırın ve çıkarın.

Portable sürüm, bir tarayıcıda olduğunda merak edilecek bazı şeyler var. Yer imlerim ne olacak? Sadece yer imleri değil, tarama geçmişi, yüklü uzantılar ve diğer veriler yalnızca USB üzerindeki kullanıcı profiline kaydedilir. Bu bilgilerin hiçbiri bilgisayarda yerel olarak saklanmaz.

Opera Portable indir

Opera Portable, normal Opera tarayıcı gibi kullanılmaktadır. Herhangi bir fonksiyon sınırlaması olmaz. Portable sürümü, Opera tarayıcının tam özellikli bir versiyonudur. Dahili reklam engelleme, görsel yer imleri, pil gücü tasarrufu, kişisel haber okuyucusu özelliklerini ve diğer işlevleri herhangi bir bilgisayarda kullanmaya devam edebilirsiniz.

Opera Portable sürümü Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 sistemlerinde çalışmaktadır. Yani, Windows dışında herhangi bir sistemde çalışmaz.

Windows için Opera Portable indir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir