Opera Türkçe İndir – Ücretsiz güvenli ve hızlı web tarayıcı

İnternet’i kullanmak ve web sayfalarını görüntülemek için kullanılabilecek birçok web tarayıcı var. Chrome, dünya genelinde en çok kullanılan, en hızlı web tarayıcıdır. Bu hızını, cihazlardaki aşırı bellek kullanımından almaktadır. Eğer, bilgisayarınız veya mobil cihazınız yeteri kadar iyi değilse yavaşlama ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle bir çok kullanıcı alternatif tarayıcılara yönelmektedir.

Opera, hem güvenlik hemde hız açısından standart olarak sunulan yeni özellikleri sunmanın yanı sıra, dünya genelinde benimsenerek ön plana çıkmaktadır. Opera kendini kabul ettirmiş en iyi web tarayıcılardan biridir. İndirin ve deneyin.

Opera

Opera indir

Windows, Mac OS X, Linux, Android ve iOS cihazlar için ücretsiz ve Türkçe web tarayıcı. Güncel sürümleri, Whatsapp ve Facebook Messenger’a kolayca bağlanmanızı sağlamaktadır. Anlık ekran görüntüleri alma, Kişisel haberler ve geçmişe kolayca erişim sağlar.

Opera web tarayıcı, sürekli güncellenerek yeni özellikler getirmiştir. Tarayıcıya dahil olan reklam engelleyici ile, rahatsız olduğunu reklamları engelleme yeteneğine sahiptir. Bunun yanı sıra, hem dizüstü bilgisayar hem de akıllı cihazlarda pil gücü tasarrufu sağlamaktadır. Ücretsiz VPN tarayıcı, gizlilik ve anonim İnternet kullanımı sağlar. Yasaklı sitelere erişim imkanı sağlar ve İnternet üzerinden kişisel bilgilerinize ulaşmak isteyenlere karşı da koruma sağlamaktadır.

Kolayca WhatsApp ve Facebook Messenger kullanımı

Opera, güncel sürümlerinde WhatsApp ve Facebook Messenger mesajlaşma hizmetlerine kolayca bağlanmayı sağlamaktadır. Hem sol kenar çubuğundaki WhatsApp veya Facebook Messenger simgelerine tıklayarak, hesaplarınıza erişin. Bundan sonra aynı anda hem İnternet’te gezinin hemde mesajlaşma hesabınızı kontrol edin. Gelen mesajları okuyun ve hızlı bir şekilde sizde web tarayıcıdan mesaj gönderin.

Opera indir

İnternet’te daha güvenli ve gizli olun

Opera web tarayıcı İnternet’te gezinmeyi daha güvenli hale getirir. Web üzerinde sahtekarlık ve zararlı yazılımlardan korunma imkanı sunar. Ekstra zararlı yazılımlardan korunma programları kullanmanıza gerek kalmaz. İnternet’te gizli olmak istiyorum diyorsanız, ücretsiz VPN özelliği ile bu mümkündür.

Reklamsız İnternet deneyimi yaşayın

Bazı web siteler, aşırı reklamlardan dolayı, ziyaretçilerini bezdirmiş durumdadır. Bu nedenle reklamsız bir İnternet deneyimi yaşamak istemektedirler. Herhangi bir eklenti kullanmadan reklamları engelleme yeteneğine sahiptir. Reklam engellemek, ayrıca web sayfasının daha hızlı yüklenmesini sağlayabilir. Hem rahatsız edici reklamlardan kurtulun hemde daha hızlı sörf yapma imkanı bulun.

Dahili para birimi dönüştürücü

Opera tarayıcıya dahil edilen bir para birimi dönüştürücü sayesinde, özellikle İnternet üzerinden yurt dışı web sitelerden alışveriş yaparken kolayca para dönüşümü yapabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan dünyanın herhangi bir yerinden alışveriş yapmanıza yardımcı olur.

Opera Türkçe indir

Opera, bilgisayarlar ve akıllı cihazlar için ücretsiz web tarayıcıdır. Windows, Mac, Linux ve Android için yükleyici sürümler mevcuttur. Çevrimdışı paketler, indirildikten sonra İnternet bağlantısı gerektirmeden kurulum yapılmasını sağlar.

Ayrıca Android cihazlara direkt Opera APK dosyasını da indirebilirsiniz. Opera tarafından sunulan resmi APK sürümüdür. Bu nedenle herhangi bir sorun ve yasal olmayan işlem yoktur.

Windows için Opera indir (37MB)

Windows için Opera indir (37MB Çevrimdışı paket)

Mac OS X için Opera indir (57MB)

Mac OS X için Opera indir (57MB Çevrimdışı paket)

Linux DEB için Opera indir (50MB)

Linux RPM için Opera indir (47MB)

Android için Opera indir (Play Store)

Android için Opera indir (APK 42MB)

iOS için Opera indir (Apple App Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir