Paint.Net Türkçe Nasıl Yapılır? Paint.Net Türkçe Yama İndir

Paint.Net görüntü düzenlemek ve iyileştirmek için kullanılan başarılı bir fotoğraf düzenleme programlarından biridir. Gelişmiş özellikler ve araçlar içermesi kullanım açısından zorluk çıkarmaktadır. Bu nedenle Türkçe kullanımı herkes için fayda sağlayacaktır.

Paint.Net Türkçe yama dosyası mevcuttur. Hamza Apaydın tarafından hazırlanan bu Türkçe yama dosyası her ne kadar 2009 tarihinde son güncellemesi yapılsa da, şuan itibariyle (18.06.2017) denenmiştir ve başarılı sonuç elde edilmiştir.

Paint.Net Türkçe yama dosyası indirin

Paint.Net Türkçe yama dosyasını aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Yandex Disk sayfasına gönderileceksiniz. Bu yama dosyasını bizim tarafımızdan yüklenmiştir bu sayfaya.

Paint.NET Türkçe Yama İndir

Sayfaya geldiğiniz zaman sağ tarafta İndir düğmesine tıklayın ve Türkçe yama dosyasını indirin.

 Paint.Net Türkçe Yama İndir

Paint.Net Türkçe Yapma

Dosyayı indirdikten sonra RAR dosyasından çıkarın ve Paint.Net_TR_Yama.exe üzerine çift tıklayın. Aşağıdaki Türkçe yama dosyasını yükleme sayfasını çıkacaktır. Otomatik olarak Paint.Net programının yüklendiği konumu alacaktır. Sadece yapmanız gereken Yükle düğmesine tıklamak.

Paint.Net Türkçe Yama Yapma 

Daha öncede söylediğim gibi şuan itibariyle Paint.Net 4.0.16 sürümü kullanıyorum ve Türkçe yama dosyası başarılı olmuştur.


4 yorum

  1. Ankara Depolama Yanıtla

    Çok teşekkür ederim başka siteler gibi yalansız abuk subuk yerlere yönlendirmeden ve çok hızlı bir şekilde türkçeleşti emeğinize sağlık…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir