PC Decrapifier İndir – Ücretsiz istenmeyen programları kaldırma aracı

The PC Decrapifier Free bilgisayarınızda istemediğiniz programları hızlı ve kolay bir şekilde kaldırmak için tasarlanmış ücretsiz bir programdır.

PC Decrapifier programını yüklemeye gerek kalmadan Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista veya XP sistemlerde çalışabilen taşınabilir bir yazılımdır. Önemsiz programlar ve diğer uygulamalar için bilgisayarınızı tarar ve hazır olduğunuzda hepsini bir anda temizler.

PC Decrapifier

PC Decrapifier indir

PC Decrapifier ücretsiz olarak indirin ve kurulum yapmadan direkt çalıştırın. Herhangi bir güncelleme olup olmadığını kontrol ettikten sonra, programın deneme sürümünü ve ücretli sürümlerini belirtmenizi isteyen bir uyarı penceresi çıkacaktır. Devam edin.

Kullanıcılar tarafından dikkate alınmasa da, bilgisayarda yapılacak herhangi bir değişiklikten dolayı geri yüklemeyi sağlayan bir yedek oluşturmanız istenir. Bu seçeneği göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz. Devam edin, kaldırmak için seçebileceğiniz öğeleri seçmeniz istenir. Tekrar devam ettikten sonra artık sisteminizde yüklü olan tüm programların bir listesini gösterir. Bu listeden kaldırmak istediğiniz programları seçebilir veya tümünü seçme seçeneğini seçerek tüm programları kaldırabilirsiniz.

Daha önceki Windows sürümlerinde pek dikkat çekmese de, Windows 8, 8.1 ve Windows 10 ile birlikte gelen pek çok uygulama vardır. Bunların çoğu ücretli programların deneme sürümüdür. Bu programların bir çoğu pek kullanılmamaktadır ve ayrıca çok fazla disk alanını kaplamaktadır. Bu uygulamalar güncellemeleri otomatik olarak kontrol ettiği için sistem performansını da önemli ölçüde etkilemektedir. PC Decrapifier sayesinde işinize yaramayan programları kolayca kaldırabilirsiniz.

PC Decrapifier indir

Gereksiz programları kaldırarak bilgisayarın hızlı çalışmasını sağlayın

PC Decrapifier, sıkça yeni bilgisayarlara yüklenen ve crapware olarak bilinen programları için bilgisayarı tarayan ve bunları kolayca kaldırmayı sağlar. Ek gelir elde etmek için, birçok üretici üçüncü parti programlarını yeni bilgisayarlara önceden kuruyor. Bu programlar sabit disk alanını gereksiz yere kullanır, gereksiz yere bellek ve CPU kaynaklarını tüketir. Bu, bilgisayarınızın olabildiğince hızlı çalışmamasına neden olur.

PC Decrapifier bilgisayarınızı, önceden kurulu olan ortak programlar, gereksiz olarak kabul edilen ve bilgisayara sonradan yüklenen diğer programlardan kurtararak bilgisayarın hızlı çalışmasını sağlamaktadır.

PC Decrapifier Free indir

PC Decrapifier ücretsiz program kaldırma aracı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan PC Decrapifier Free indirin.

Windows için PC Decrapifier Free indir (2MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir