pdfMachine: Windows 10 için Ücretsiz Sanal PDF Yazıcı Programı

Sanal PC yazıcı programları İnternet ortamında iyi yayılmaya başladı. Yıllar sonra, Microsoft Windows 10 ile kendiliğinden başlayan sanal PDF yazıcısı ekledi. Bu bir çok kullanıcı için çok basit gelebilir ve gerçekten de gelişmiş özellikler sunmuyor. pdfMachine sanal PDF yazıcı programı bunlardan biridir. PDF dosyalarını oluştururken veya düzenlerken kullanabileceğiniz çok sayıda seçenek sağlar.

Ücretsiz PDF oluşturma, düzenleme ve yazdırma programı

pdfMachine basit ve hızlı yerel bir Windows yazıcı sürücüsüdür. Bir uygulamadan nasıl yazdırma yapacağınızı biliyorsanız, pdfMachine ile PDF’ler oluşturabilirsiniz. Bu ücretsiz sanal PC yazıcı programı Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 sistemleri ile uyumludur. PDF dosyalarını oluşturma, düzenleme veya birleştirme için gerekli araçları sağlamaktadır. PDF dosyalarını düzenlemek için kayıt yaptırmanız istenmektedir.

Sanal yazıcı programlarının mantığını anlamak gerekir. Bir PDF programı değildir, sadece Windows bilgisayarda yazmak istediğiniz herhangi bir belgeyi PDF olarak yazdırmayı sağlamaktadır. PdfMachine yardımıyla belgeleri PDF formatına çevirebilir ve çevrimiçi olarak anında paylaşabilirsiniz.

pdfMachine, bir uygulamadaki yazdırma akışını doğrudan PDF’ye dönüştürür. PDF yazıcısını yükledikten sonra, dönüştürmek veya yazdırmak istediğiniz belgeyi açın, daha sonra Yazdır seçeneğini tıklayın, Broadgun pdfMachine yazıcısını seçin ve PDF dosyanız hazır olsun.

OCR desteği sağlar

Bu ücretsiz sanal PDF yazdırma programının çok hoş bir özelliği vardır. Dahili OCR desteğine sahip bir tarama yardımcı programı ile birlikte gelmektedir. Kağıt boyutunu, yönünü, ölçekleme ve tarama yöntemini seçtiğiniz tarama profillerinden birini seçmeniz gerekir. Bu araçları kullanarak belgeleri tararken belgeler OCR üzerinden çalıştırılır ve metin içeriği aranabilir metin haline dönüştürülür. Bu, oluşturulan PDF belgesi okuyucularının PDF’de herhangi bir metin araması yapmasını ve dönüştürülen metni kopyalayıp yapıştırmasını sağlar.

PDF dosyalarını düzenleme desteği vardır

Ayrıca mevcut PDF dosyalarını düzenleyebilir ve sayfalara pek çok şey ekleyebilirsiniz. PDF dosyasının her sayfasına yerleştirilebilecek metin veya resim filigranları ekleyebilirsiniz. Eğer, PDF dosyasının size ait olduğunu belirtmek istiyorsanız bu özellik faydalı olacaktır. PDF belgelerine şeffaf ve degrade arka planlar ekleyebilirsiniz. PDF dosyasının güvenliğini sağlamak için şifre koruması kullanabilirsiniz. Bir şifre belirleyerek PDF belgelerini güvenle saklayın. Yazılım, PDF belgelerinizin parola korumalı olmasını sağlayan PDF 40 bit ve 128 bit şifrelemeyi kullanır ve yazdırma veya kopyalama izinleri değiştirilebilir.

pdfMachine indir

pdfMachine, Windows sistemler için PDF oluşturmak için varsayılan yazıcıya alternatif olarak ve sanal yazıcı programı olarak yüklenen bir uygulamadır. Windows 10, Windows 8 ve Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Türkçe dil desteği yoktur.

Windows için pdfMachine indir (13 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir