Photo Pos Pro İndir – Ücretsiz fotoğraf düzenleme programı

Photo Pos Pro, bilgisayarınızdaki herhangi bir resmi düzenlemenize ve dönüştürmenize yardımcı olmak için tasarlanmış tamamen ücretsiz bir yazılımdır.

Günümüzde fotoğraf çekmekten hoşlanmayan yoktur ve çekilen resimleri hoşunuza gidecek şekilde düzenlemek zor olabilir. Piyasada pek çok görüntü düzenleme programı vardır, ancak o programların çoğunda Photo Pos Pro’da olduğu gibi kullanabileceğiniz pek çok araç yoktur. Bu harika program indirip kullanabilmeniz için tamamen ücretsizdir, resimlerini değiştirmek ve daha kaliteli bir hale getirmek isteyenler için en iyi seçeneklerden biri haline getirir.

Photo Pos Pro – Ücretsiz fotoğraf düzenleyici

Photo Pos Pro İndir - Ücretsiz fotoğraf düzenleme programı

Fotoğraf çekmek konusunda amatörseniz veya fotoğrafçılık işinizi geliştirmek istiyorsanız, Photo Pos Pro’nun sizin için en iyi programlardan biri olduğunu göreceksiniz. Böyle bir programa sahip olmak, fotoğraf düzenleme çalışmalarınızda ve projelerinizde yardımcı olacaktır. Harika görünen fotoğraflar elde etmek ve çevrenizdeki kişiler tarafından kolayca paylaşılabilecek resimler elde edebilirsiniz. Bitmiş sonuçtan memnun kalmanızı sağlamak için bunları istediğiniz herhangi bir sosyal paylaşım sitesine hemen yükleyebilirsiniz.

Yepyeni fotoğraf düzenleme yazılımınız, evde günlük olarak kullandığınız bir şey olacaktır. İster arka planın dışındaki sahnelerin fotoğraflarını çekiyorsanız veya profesyonel bir fotoğrafçı olsanız da, istediğiniz herhangi bir şeyi hiç alamamanız için inanılmaz derecede basit olabilirsiniz. Resimlerinizin görünümünü beğenecek şekilde hızlı ve kolay bir şekilde resimlerinizi değiştirebileceksiniz. Aslında bir fotoğrafçılıkla uğraşıyorsanız, bu fotoğrafların tamamlanma aşamasına bağlı olarak gelirinizi artırmanıza yardımcı olabilir.

Photo Pos Pro, Filtreler, Katmanlar, Maskeler, Eğriler, Komut Dosyaları, Efektler, Fırçalar ve benzeri tüm standartları profesyonel özellikleri destekler.

Photo Pos Pro İndir - Ücretsiz fotoğraf düzenleme programı

Arka planları kaldırın, silin ve değiştirin. Resimdeki istenmeyen nesneleri kaldırın. Çerçeveler ekleyebilir ve kolajlar oluşturabilirsiniz. Gelişmiş fotoğraf efektleri ile resimlere harika görünümler kazandırın. Çarpıcı metin efektleri ile resimler üzerine etkileyici yazılar ekleyin. RAW dosya desteği ile kameralardan çekilen kaliteli görüntüleri içe aktarın ve düzenleyin.

En iyi ücretsiz fotoğraf düzenleyicilerden biri

Photo Pos Pro, Paint.net ve GIMP kadar iyi bilinmemekle birlikte, gelişmiş görüntü araçlar ile dolu olan en iyi fotoğraf düzenleyici programlardan biridir.

Arayüzü, GIMP’in menüler ve araç çubuklarından daha akıllı ve erişilebilir, her şey mantıklı ve tutarlı bir şekilde düzenlenmiştir. Hala çok korkutucu değilse, Fotor’un filtre tabanlı yaklaşımını andıran isteğe bağlı bir ‘acemi’ düzeni de var.

Uzman düzeni, karmaşık düzenleme için hem katmanlar hem de katman maskeleri sunar; ayrıca eğrileri ve seviyeleri elle ayarlamak için araçlar sunar. Tek tuşla tıklanan filtrelere ana menü üzerinden erişmeye devam edebilirsiniz, ancak odağı daha iyi düzenleme konusunda çok daha fazla şey var.

Photo Pos Pro indir

Photo Pos Pro ücretsiz fotoğraf düzenleme programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista ve XP sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan programı indirin.

Windows için Photo Pos Pro indir (62MB)


2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir