PhotoFiltre Studio fotoğraf düzenleme ve filtre uygulama programı

Photofiltre Studio, temel görüntü değişiklikleri için faydalı bir resim düzenleme programıdır.

Photoshop, GIMP veya Corel Photo-Edit görüntü düzenleme programlarının aksine, Photofiltre Studio oldukça hızlı bir öğrenme eğrisine sahiptir. Arayüzü tasarımı MS Paint ve daha gelişmiş programlar arasında bir yerde duruyor. Bu program, fotoğraflara hızlı bir şekilde filtre uygulamak isteyen kullanıcılar için idealdir. Ancak, Photofiltre programının biraz ilkel olduğunu söylemek yanlış olmaz herhalde.

PhotoFiltre Studio resim düzenleme ve filtre programı

PhotoFiltre Studio programı fotoğrafları kolay bir şekilde düzenlemek ve fotoğraflara filtre uygulamak için pek çok araçlar sağlamaktadır. Geniş bir yelpazede fotoğraf filtreleri, boya araçları, şekil aletleri ve ayarlar sunar.

Yapacağınız temel ayarlamaları gerçekleştirmek ve filtreler uygulamak için üstteki ana araç çubuğundan her şeye erişebilirsiniz. Kırmızı göz giderme, parlaklık, kontrast ve doygunluk gibi standart renk ve değer ayarlamaya yardımcı araçları içerir.

PhotoFiltre Studio indir

Fotoğraflara filtre uygulama

Fotoğrafları siyah beyaz yapmak, sepya tonu gibi standart fotoğraf filtrelerinden seçim yapma imkanı sağlar. Sanatsal efektler oluşturmak, fotoğraflara solu boyaya çevirmek, mozaik fayans görüntüsüne dönüştürmek için yenilik filtreleri kullanılabilir.

Program pek çok araçlar içerdiği için kullanımda zorluklar yaşayabilirsiniz. Programın kullanımı ile ilgili destek almak isterseniz Yardım bölümünden geliştiricinin web sitesinde yardımcı olacak öğreticiler bulabilirsiniz.

En çok ilgi çeken özelliklerden fotoğrafları birleştirme özelliğidir. Bir fotoğraftan kesmek istediğiniz alanı seçip başka bir resim üzerine yapıştırarak birleştirebilirsiniz. Genelde kullanıcıların bir çoğu kendi resmini başka resimler üzerine eklemek ister. Bu konuda da iyi bir yardımcı olacaktır.

Not: PhotoFiltre Studio 30 günlük deneme süresi ile sınırlıdır. 30 günlük denemenin sonunda PhotoFiltre Studio’yu kullanmaya devam etmek istiyorsanız bir kayıt anahtarı satın almanız gerekir.

PhotoFiltre Studio X indir

PhotoFiltre Studio fotoğrafları düzenleme ve fotoğraflara filtre uygulama programı Windows 10, Windows 8, Windows 7, Vista, Win XP sistemleri ile uyumludur. Ayrıca programı Türkçe arayüz ile kullanmak için aşağıdaki bağlantıdan Türkçe dil dosyasını da indirebilirsiniz.

PhotoFiltre Studio X 10.12.1 indir (exe 11MB)

PhotoFiltre Studio X 10.12.1 indir (zip 11MB)

PhotoFiltre Studio Türkçe Dil Dosyası İndir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir