PhotoFiltre ücretsiz fotoğraf düzenleme ve filtre uygulama programı

PhotoFiltre bir düğmeye dokunarak fotoğraflarınızın nasıl görüneceğini değiştirmenize yardımcı olan harika bir fotoğraf düzenleme ve rötuş yazılımıdır. Basit ve karmaşık düzenlemeler yapmayı sağlar.

Sürekli fotoğraf çektiğiniz halde fotoğrafların istediğiniz gibi olmadığını düşünüyorsanız taşınabilir PhotoFiltre düzenleme aracı gibi bir editör kullanarak istediğiniz görüntüler elde edebilirsiniz. Bilgisayarınızda mevcut olan görüntü düzenleme araçları isteklerinizi karşılamayabilir. Böylece, ücretsiz ve kaliteli bir programa sahip olmak isteyebilirsiniz, PhotoFiltre iyi bir seçim olabilir.

PhotoFiltre fotoğraf düzenleme ve efekt programı

Kendi fotoğraflarını çeken, yani selfi çeken insanlar her zaman harika görünmediğini söylemektedir. Özellikle kızların bu konuda ayrı bir takıntıları vardır. Kırpılması veya aydınlatılması gereken fotoğraflara sahip olabilir veya çok bulanık çıkmış fotoğraflarınız olabilir. Pek çok insan resimlere efekt vermek ister. Fotoğraflara efekt veya filtre uygulayarak daha hoş ve ilgi çekici görüntüler elde edebilirsiniz. PhotoFiltre basit bir resim düzenleme programından ziyade fotoğraflara efekt vermek, filtre uygulamak vb fotoğraflarınızla ilgili olarak yapmak isteyebileceğiniz çok farklı şeyler vardır.

Photofilltre programını kullanarak, evinizde ve sahip olduğunuz herhangi bir mobil cihazda fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Bu program, sahip olduğunuz herhangi bir resimdeki kusurları aydınlatmak, kırpmak ve azaltmak için size yardımcı olacaktır. Photofilltre programını kullanmaya başladığınızda size sunulan araçların hacmine şaşıracaksınız. Bununla da, karışıklık duymadan istediğiniz fotoğrafları hızlı ve kolay bir şekilde alabilmenizi kolaylaştırdığını göreceksiniz.

PhotoFiltre indir

Fotoğraflara filtre ve efekt uygulama

Daha öncede söylediğimiz gibi fotoğraf düzenlemenin yanı sıra fotoğraflara filtre uygulayabileceğiniz pek çok filtre mevcuttur. Fotoğrafı sulu boyaya çevirmek, pastel kalemle çizilmiş görüntüsü vermek, puzzle efekti gibi uygulayabileceğiniz 100’den fazla fotoğraf filtresi var.

Vektörel seçim 

Düzenleme yapmak, kırpmak, başka bir fotoğrafa yapıştırmak veya efekt vermek için dikdörtgen, üçgen, yuvarlak gibi otomatik şekiller kullanabilir veya elle çizerek özelleştirilmiş form kullanarak fotoğraftan istediğiniz bir alanı seçebilirsiniz.

PhotoMasque modülü

PhotoMasque ile önceden belirlenmiş maskeleri kullanarak çevre çizgisi ve şeffaflığın gelişmiş efektlerini fotoğraflara uygulayabilirsiniz. Bu maskeler gri tonlama ve beyaz transparan renktir. Gri tonları daha koyu hale geldiğinde opaklık artar. Siyah tam bir opaklık demektir. PhotoMasque, kendi maskelerini yaratman için esin kaynağı olmak için birkaç temel maske ile birlikte gelir.

Bu belirli program türünü kullanmayı seçtiğinizde ortaya çıkabilecek pek çok faydası vardır. Birincisi, fotoğrafları daha parlak yapacağınızı ve fotoğraflarınızın görünme biçimini değiştirebileceğinizi göreceksiniz. Birçok kişi kendi resimlerini kırpabilir ve değiştirebilir. Ardından, düzenlenmiş görüntüyü sosyal paylaşım çevrelerinde paylaşabilecekler.

PhotoFiltre indir

PhotoFiltre varsayılan yükleyici olarak ve portable, yani kurulum gerektirmeyen iki versiyonla birlikte gelmektedir. Ayrıca Türkçe arayüz sağlamak için Türkçe dil dosyası da sunar. Windows 10, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur.

PhotoFiltre 7.2.1 indir (5 MB)

PhotoFiltre Portable 7.2.1 indir (5,30 MB)

PhotoFiltre 6.5.3 indir (1,75 MB)

PhotoFiltre Portable 6.5.3 indir (1,87 MB)

PhotoFiltre Türkçe yama indirin ve Türkçe yapın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir