PhotoFiltre Türkçe Nasıl Yapılır? PhotoFiltre Türkçe Yama İndir

PhotoFiltre harika işler ortaya koymak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf düzenleme ve filtre uygulama programıdır. Gelişmiş bir uygulaması ve pek çok araçları içerdiği için kullanım konusunda sıkıntı yaşanabiliyor. Türkçe arayüzün olması çok yardımcı olurdu değil mi?

Bu yazımızda PhotoFiltre Türkçeleştirme nasıl yapılır onu göreceğiz. Diğer programlarda kullanılan yöntemden biraz farklı olmaktadır. PhotoFiltre Türkçe yapmak çok kolaydır, aşağıdaki adımları uygulayarak PhotoFiltre programını Türkçe kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlk önce PhotoFiltre Türkçe yama dosyasını indirin

PhotoFiltre Türkçe yama dosyası çok küçük dosya boyutuna sahiptir. PhotoFiltre 6 ve 7 için ayrı ayrı yama dosyaları mevcuttur. Aşağıdaki bağlantıdan yama dosyalarını indirin.

PhotoFiltre 6 Türkçe yama indir

PhotoFiltre 7 Türkçe yama indir

Sonra PhotoFiltre Türkçe Yapma

PhotoFiltre 6 Türkçe yama dosyasından çıkarın ve TranslationTR.plg dosyasını göreceksiniz. Şimdi bu dosyayı alıyoruz, PhotoFiltre programının yüklendiği klasörü buluyoruz ( C:\Program Files (x86)\PhotoFiltre ). TranslationTR.plg dosyasını PhotoFiltre klasörünün içerisine bırakıyoruz.

PhotoFiltre 7 için StudioTR dosyası olacaktır. PhotoFiltre 7 programının yüklü olduğu klasörü bulun ( C:\Program Files (x86)\PhotoFiltre 7 ). Aşağıdaki işlemleri aynı şekilde PhotoFiltre 7 içinde yapın.

 PhotoFiltre Türkçe Yama İndir

Daha sonra burada bulunan TranslationEN.plg dosyasını silin gitsin (PhotoFiltre 7 için StudioEN.plg dosyasını silin). Çünkü PhotoFiltre programı dil dosyaları arasında en üst sırada yer alan dili çalıştırmaktadır. Aşağıdaki gibi PhotoFiltre klasörü içerisinde sadece Türkçe yama dosyasını olsun.

 PhotoFiltre Türkçe Yama İndir

Şimdi PhotoFiltre programını çalıştırın. Artık menülerin ve her şeyin Türkçe olduğunu göreceksiniz. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi, Türkçe işlemi başarılı olmuştur.

PhotoFiltre Türkçe Yama


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir