PhotoPad İndir – Ücretsiz fotoğraf düzenleme ve kolaj yapma programı

PhotoPad Photo Editor, NCH Software tarafından yayınlanan ücretsiz fotoğraf düzenleme ve kolaj yapma programıdır.

Windows platformlarında nispeten hafif ve mevcut bir resim düzenleme yazılımı olan bu uygulama, Mac OS X, Android içinde kullanılabilir durumdadır. PhotoPad tarafından düzenlenmiş görüntüler kaliteli bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Yazılımın kullanımı oldukça kolaydır.

PhotoPad – Ücretsiz resim düzenleme ve kolaj oluşturma

PhotoPad İndir - Ücretsiz fotoğraf düzenleme ve kolaj yapma programı

PhotoPad Photo Editor fotoğrafları düzenleme alanın kendisini gösterse de, kolaj oluşturmak için de başarılı bir programdır. Profesyoneller ve yeni başlayanlar için gelişmiş araçlar içermektedir.

PhotoPad ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Düzenlemek istediğiniz resimleri veya fotoğrafları içe aktarın. Daha sonra düzenleme araçlarını kullanarak görüntüleri daha da güzelleştirin.

Temel düzenleme araçların yanı sıra kapsamlı rötuş araçları sunar

Birçok görüntü biçimini destekler: JPG, PNG, PSD, GIF, TGA. Fotoğrafları kırpma veya kesme gibi temel araçların yanında, çok kapsamlı rötuş ve efekt araçları da sunar. Negatif etkisi, sepya, siyah ve beyaz resimler, kırmızı göz giderme, gri tonlama gibi klasik ama çok önemli etkileri kaldırabilirsiniz.

Özel kolajlar oluşturabilir ve filtreler uygulayabilirsiniz

Mozaikler ve özel kolajlar oluşturabilir ve renk filtreleri eklemek için bu programı kullanabilirsiniz. Parlaklık, kontrast ve renkler gibi çeşitli ayarları işlemek de mümkündür. Diğer işlevi, PhotoPad bir çerçeveleme galerisinden bir çerçeve seçme imkanı sunuyor.

PhotoPad İndir - Ücretsiz fotoğraf düzenleme ve kolaj yapma programı

Fotoğraflara çerçeve ekleyin

Fotoğraflara çerçeve ekleme, filtre uygulama, kolaj hazırlama ve daha bir çok özellikleri ile PhotoPad her kesimden kullanılabilecek ideal bir resim düzenleme programıdır.

Kaliteli bir görüntü ortaya çıkarmak veya bir hediye hazırlamak istiyorsanız bu program yararlı olabilir. Son olarak yazılım çok hafiftir. Görüntüleri dönüştürmek, daha iyi görüntü özelleştirmek için herhangi bir bilgi birikimine gerek yoktur.

PhotoPad, diğer bir çok düzenleme programlarına göre daha hızlı ve daha esnek hale getiren resim düzenleme programıdır.

PhotoPad Photo Editor indir

PhotoPad Photo Editor ücretsiz fotoğraf düzenleme ve kolaj oluşturma programı Windows, Mac OS X, Android sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan PhotoPad Photo Editor sürümü indirin.

Windows için PhotoPad indir (4MB)

Mac OS X için PhotoPad indir (6MB)

Android için PhotoPad indir (Play Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir