PotPlayer Türkçe İndir – Önceden yüklü codec bileşenleri ile mükemmel bir medya oynatıcı

PotPlayer, çeşitli medya formatlarını destekleyen ve geniş bir kontrol ve seçenek kümesine sahip ücretsiz ve Türkçe medya oynatıcı.

Bu medya oynatıcı, AVI, MOV ve MKV dosyaları da dahil olmak üzere tüm önemli biçimleri oynatma yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda, Kore geliştiricilerinden gelen kalite haklılığını güçlendiren ve 1.5GB’dan daha büyük dosyaları da oynatabilir.

PotPlayer, bir blog platformu ve bir çevrimiçi otomobil sigortası şirketi de dahil olmak üzere birçok dijital hizmet sunan büyük bir şirket olan Güney Koreli Daum Communications tarafından geliştirilmiştir.

PotPlayer

PotPlayer indir

PotPlayer çok sevilen KMPlayer’a dayalıdır ve aynı ekip tarafından yaratılmıştır. Bu ücretsiz medya oynatıcı, akla gelebilecek herhangi bir video ve formatı çalar ve seçtiğiniz çıkış aygıtı için bunları optimize edebilirsiniz.

PotPlayer’ın arayüzü KMPlayer’ı kullandıysanız tanıdık gelecektir ve en önemli özelliklere erişmek için sağ tuşla tıklayın. Hemen hemen tüm biçimlerle uyumludur, kliplerinizi daha da iyi görünmesini sağlamak için filtreler ve efektler sunar ve koyu varsayılan görünümünün hayranı değilseniz derilerle özelleştirilebilir.

Video ve ses dosyalarını oynatma

PotPlayer hem video hem de ses dosyaları için çok geniş bir yelpazede özelliklere ve seçeneklere sahiptir; belki de VLC Player gibi popüler oyuncularla rekabet edebilecek kadar yeterlidir. Bu birçok seçenek, ana sağ tıklatma açılır menüsü ve alt menüleri aracılığıyla kullanılabilir; bu da kullanılabilirlik açısından biraz arzulanan bir seçenektir.

PotPlayer indir

Tüm bu özellikleri ve alt menüleri öğrenmek ve gezinmek biraz zaman alabilirken, işlev yelpazesi etkileyicidir ve büyük bir işlev seçimi kullanan kullanıcılar için keşfedilmeye değer olabilir.

Altyazı desteği vardır

Video seçenekleri arasında, video efektleri manipülasyonu ve daha yavaş sistemler için performans optimizasyonu da dahil olmak üzere gittikçe artan özellikler bulunmaktadır. Müzik çalar ayrıca .ass, .srt, .xsub ve .sup uzantılarıyla altyazı dosyalarını destekler ve dosya video dosyasıyla aynı klasöre yerleştirilirse altyazıları otomatik olarak içerir.

PotPlayer indir

Ekolayzır

Program, ses dosyaları için görselleştiriciler kümesi içerir ve bir ekolayzır sağlar. Ayrıca, bit hızı, aralığı, biçimi ve diğer kullanıcıların gereksinim duymayacağı diğer birçok seçenek gibi çıktı bilgilerini gösterebilir ve değiştirebilir.

Kullanımı ve kullanıcı arayüzü

Temiz, minimalist tarzına rağmen PotPlayer, müzik ve videoların tadını çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Medya oynatıcının kendisine ek olarak bir ekran kaydedici (canlı akışla birlikte), TV alıcısı ve bir video düzenleyici bulunur.

PotPlayer indir

PotPlayer, yerel depolama, URL’ler ve FTP sunucularından, analog ve dijital TV’lerden, DVD’lerden ve Blu-ray’lerden gelen dosyaları, tercih edilen çıkış cihazınıza uyacak şekilde optimize ederek işleyebilir. Altyazıları PotPlayer’ı kullanarak indirebilir, senkronize edebilir, elle ekleyebilir ve görünümlerini kişiselleştirebilirsiniz. Seçim sizin.

360 derecelik videoları izleme desteği

PotPlayer’ın video düzenleyicisi, kliplerinizin olabildiğince iyi görünmesini sağlamak için görüntüyü bulanıklaştırma veya keskinleştirme, düzeyleri ayarlama, döndürme, yansıtma, çözme ve gürültüyü azaltmanıza olanak tanır. 360 derecelik ve 3B video desteği de var, bu nedenle kendinizi eyleme tamamen kaptırabilirsiniz.

PotPlayer geliştiricilerinin bu özellikleri daha yaygın hale geldikçe genişletmelerini bekliyoruz. Çeşitli video ve ses formatlarını desteklemesi, kapsamlı özellikler ve seçenekler teknik kullanıcılar için yararlı olabilir.

PotPlayer Türkçe indir

PotPlayer ücretsiz ve Türkçe medya oynatıcı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista ve XP sistemleri ile uyumludur. Ayrıca 32-bit ve 64-bit olmak üzere iki ayrı sürüm olarak sunulmaktadır. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan PotPlayer sürümü indirin.

Windows 32-Bit için PotPlayer Türkçe indir (20.55MB)

Windows 64-Bit için PotPlayer Türkçe indir (21.37MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir