Razer Cortex: Game Booster İndir – Ücretsiz oyun performansını artırma programı

Razer Cortex: Game Booster bilgisayarı optimize ederek oyun performansını artırmaya yardımcı ücretsiz bir sistem optimizasyonu programı.

Bilgisayarda oyun oynama deneyimini artırmaya yardımcı bu program, oyunla ilgisi olmayan programlardan bile sınırlı kapasitede çalışmaktadır. Yetersiz özelliklere sahip bilgisayarlardan daha fazla performans elde etmeye çalışmak için veya herhangi bir donma sorunu yaşamadan sorunsuz bir şekilde oyun oynamak istiyorsanız Razer Cortex: Game Booster bunu gerçekleştirmeye yardımcı olacaktır.

Oyun hızlandırma programları gerçekten performansı olumlu yönde etkiliyor mu tartışmaları bitmeyecek olsa da, Razer Cortex: Game Booster ve benzeri programlar her zaman dikkat çekici olmuştur.

Razer Cortex: Game Booster – Oyun hızlandırıcı

Razer Cortex: Game Booster, tek bir tıklama ile akışlı ve gelişmiş oyun performansı fırsatlarını sunmaktadır.

Razer Cortex: Game Booster indir
Razer Cortex: Game Booster ücretsiz oyun hızlandırma programları arasında en iyilerden biridir.

Razer Cortex: Game Booster saniyede daha yüksek kareler elde etmek veya sıkıcı yükleme sürelerini azaltmak için performans artırıcı ve optimizasyon araçları ile sisteminizin tam potansiyelini açmayı sağlar. İster otomatik bir çözüm için veya ister her şeyi kontrol altında tutmak için, yüksek PC oyun performansı sağlar.

Oyun karşılaştırma motoru

Razer Cortex: Deals fiyat karşılaştırma motoruyla daha uygun şekilde oyun satın alabilirsiniz. En iyi dijital oyun mağazalarında fiyat düştüğü anda en son güncellemeleri edinmenizi ve Razer Cortex: Deals dünyanın dört bir yanından masaüstünüze en ucuz oyunları sağlar. Bu sayede sevdiğiniz oyunları sürekli takip ederek, uygun fiyata düştüğünde hemen alabilirsiniz.

Oyun için ekran görüntüsü alma ve video kaydetme

Cortex: Gamecaster oynamakta olduğunuz oyuna bakılmaksızın, bakış açısına değer anlarınızı kaydetmeyi ve ekran görüntüsü almanızı sağlar. Bu sayede ekstra oyun içi ekran görüntüsü yakalama ve oyun videosu kaydetme programları kullanmaya gerek kalmayacak.

Dahili ekran yakalama aracı sayesinde oyun içindeki önemli anları veya oyunculara yardımcı olması için kaydedebilir sosyal ağlarda veya video sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Razer Cortex: Game Booster indir

Razer Cortex: Game Booster ücretsiz oyun hızlandırma programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan Razer Cortex: Game Booster indirin.

Razer Cortex: Game Booster indir (154MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir