Recuva Türkçe İndir – Ücretsiz silinen dosyaları kurtarma programı

Yanlışlıkla bir dosyayı mı sildiniz? Bu konuda endişelenmeye gerek yok. Tek yapmanız gereken Recuva kullanmak.

Bir dosyanın veya programın cihazlardan kazayla silinmesi herkesin başına gelebilecek sıkıntılardan biridir. Recuva bir sürücüyü veya hafıza kartını kayıp ve silinen dosyaları hızla taramak, ardından verileri kurtarmak için yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe bir programdır.

Windows, iyi bir dosya kurtarma uygulamasıyla birlikte gönderilmemektedir. Yani anlayacağınız, çöp kutusundan sildiğiniz dosyaları kurtarmak için üçüncü taraf bir program kullanmanız gerekir. Her zaman dosya kurtarma programını bilgisayarınıza yüklemeye değer olsa da, nadiren kullanabileceğiniz bir araçtır, ticari dosya kurtarma yazılımı söz konusu olmayabilir.

Recuva

Recuva indir
Recuva ile silinen dosyaları kurtarın.

Recuva, en iyi ücretsiz dosya kurtarma programlarından biri olarak kabul edilmektedir. Dahili sabit sürücü, harici sürücü ve dijital fotoğraf makinenizdeki gibi harici bir bellek kartını taramak için kullanabilirsiniz. Taramak istediğiniz sürücüyü seçin, işlemi çalıştırın ve kurtarmak istediğiniz dosyaları bilgisayarınıza geri getirin.

Recuva indirin ve çalıştırın. Yükleme bittikten sonra otomatik olarak sürücüleri tarayacak. Ayrıca geri dönüşüm kutusu, sağ tıklama menüsü ve dosya gezgini için seçenek içerir. Bu sayede kolayca programa ulaşabilirsiniz.

Recuva indir

Ayarlar kısmından, programın yapacağı eylemleri belirleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, işinize yarayacak pek çok seçenek yer almaktadır.

Kolayca silinen dosyaları geri getirin

Bu programın kullanımı son derece kolaydır. Yükleme çok basittir ve dosyaları geri yüklemek basit bir kurtarma sihirbazı tarafından gerçekleştirilir. Bu, ister acemiler veya uzmanlar için olsun, kazara çöpe atılan dosyaları kurtarabilecekleri anlamına gelir.

Aygıt ve dosya türü hiçbir nesne değildir. Recuva’yı kullandığınız sürece, dosyalarınız asla kaybolmaz. Hatta hızlı bir biçimde biçimlendirilmişse, Recuva’yı biçimlendirilmiş bir sürücüde veri taramak ve kurtarmak için bile kullanabilirsiniz. Silinen e-postaları Microsoft Outlook gibi istemcilerden kurtarmak için de kullanabilirsiniz.

Recuva ile yapılan tarama işlemi bittikten sonra, silinen dosyaların bir listesi gösterilir. Bu listeden geri getirmek istediğiniz dosyaları seçin ve ardından Kurtar düğmesine tıklayın.

Recuva Türkçe indir

Recuva ücretsiz ve Türkçe dosya kurtarma programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan Recuva son sürümü indirin.

Windows için Recuva indir (5.3MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir