Revo Uninstaller Free: Ücretsiz harika bir program kaldırma aracı

Revo Uninstaller Free, özel yetenekleri olan Windows sistemler için ücretsiz program kaldırma aracıdır.

Revo Uninstaller, Windows programları kaldırmak için kullanışlı bir alternatiftir. Yalnız, Windows uygulamalarını kullanarak programları kaldırırken sorun yaşadıysanız, bazı programların inatçılığına ve görünüşte kullandığınız yöntem ve araç ne olursa olsun bilgisayarınızdan kaldırılmayacağına dikkat etmiş olabilirsiniz. Revo Uninstaller, en uç noktada olan programları bile bir kerede ve tamamen kaldırmak için alternatif yöntemler kullanır.

Revo Uninstaller Free

Programın en güçlü noktalardan biri de, kullanımının son derece kolay olmasıdır. Revo Uninstaller Free indirin ve çalıştırın. Ana ekranda, bilgisayarınızda yüklü olan tüm programları listeler. Çeşitli görevlere veya bunlarla ilgili bilgilere erişmek için programlardan herhangi birinin üzerine sağ tıklayabilirsiniz.  Revo Uninstaller, bir uygulamayı her kaldırdığında kapsamlı bir işleme tabi tutulur. Ayrıca, Revo Uninstaller tarafından yapılan değişiklikleri geri almak istediğinizde veya söz konusu programla birlikte yanlışlıkla sildiğiniz bir şey olduğunu fark ederseniz bir geri yükleme noktası oluşturur.

Program arayüzü basittir, ana panelde sisteminizde bulunan tüm uygulamalar için ikonlar ve üzerlerinde gerçekleştirilebilen işlemler için işlev düğmeleri bulunur. Bir uygulamayı kaldırmak temelde simgeyi seçmek ve kaldır seçeneğine tıklamak kadar kolaydır.

Geride parça bırakmadan temiz bir şekilde programları kaldırın

Revo Uninstaller kaldırma işlemini başlattığında, sistem dosyalarını kaldırarak ve kayıt defterinde ve geçici dosyalarda tarama yaparak, programla ilişkili fazla veriyi yok ederek başlıyor. Birçok kaldırıcı, bu tür şeyleri kaldırdıktan sonra geride bırakır; Revo Uninstaller bunu yapmaz. Revo Uninstaller, bir programı kaldırma işlemi ile devam ederken, hangi adımda dosyalarınızı saklamak istediğinizi ve hangilerinin kaldırılmasını istediğinizi sorar. Yani anlayacağınız, arkada herhangi bir program parçası bırakmadan tamamen temiz bir şekilde kaldırmaya yardımcı olacaktır.

Hangi programların, dosyaların veya klasörlerin sonsuza kadar gittiğini belirtmek için bir hedef simgesi kullanmanıza izin veren Revo Uninstaller’da kaldırma için bir avcı yöntemi vardır. Hedef simgesi, Windows işletim sisteminde birçok farklı öğe türü ile çalışır. İster masaüstü simgesini veya bilgisayarınızdaki bir klasörü kaldırmak istediğinizde, Revo Uninstaller’ın kaldırmasını istediğiniz şeyi hedeflemek için kullanabilirsiniz. “Sürükle ve Bırak” benzer bir biçimde çalışır. Kaldırılacak dosyaları bilgisayarda hedeflemek yerine, dosyaları alanına sürükleyip bırakarak onlardan kurtulabilirsiniz.

Revo Uninstaller programının Free ve Pro olmak üzere iki ayrı sürümü vardır. Ücretsiz sürümü Pro sürümüne göre bazı kısıtlamalar içerir. Ücretsiz sürümünde, standart kaldırma işleminden sonra artanlar için bir tarama yapabilirsiniz. 8 ek temizleme aracı içerir.

Revo Uninstaller Free Türkçe indir

Revo Uninstaller Free ücretsiz ve Türkçe program kaldırma aracı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista ve XP sistemleri ile uyumludur. Ayrıca taşınabilir sürüm de mevcuttur. Aşağıdaki bağlantılardan istediğiniz sürümü indirin.

Windows için Revo Uninstaller Free indir (7MB)

Windows için Revo Uninstaller Free Portable indir (9MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir