SafeIP: Güvenli bağlantılar oluşturan İnternet yönetim programı

SafeIP, çevrimiçi güvenliği ve engellemeleri ortadan kaldırarak anonim gezinmeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir programdır. İnternet’i kimliksiz olarak incelemeye, engellenen web siteleri görmeye ve IP adresi gizlemeyi sağlayan başarılı bir uygulamadır. Program tüm bu işlevleri ücretsiz sağlar.

İnternet kullanım güvenliği antivirüs programlardan bile önce gelmektedir. Zaten tüm tehlikeler İnternet üzerinden yayılmaktadır. İnternet güvenliği programları kullanmanın yanı sıra, online kimliğinizin gizli kalması da önemlidir. Yasaklı sitelere giriş programlarına güvenmenin pek mantıklı olduğunu düşünmüyorum ama bunu gerçekten güvenli bir şekilde sağlayan programların olduğu da açıktır. SafeIP bu alandaki en iyi programlardan biridir. Güvenli bağlantılar oluşturarak ve IP adresinizi gizleyerek anonim bir şekilde gezinmeyi sağlamaktadır.

SafeIP

SafeIP indir
SafeIP, gerçek IP adresinizi gizleyerek anonim sörf yapın.

SafeIP, kolay kullanımlı bir programdır. IP adresini gizleme, anonim sörf yapma imkanı sağlamaktadır. Programa başlamak için, indirme başlangıç etkileşimi ile birlikte verilen indirme talimatlarını izlemeniz gerekir. Buradan, proxy IP’nin konumunu seçin.

Bilgisayarınızı güvenlik risklerin uzak tutar

SafeIP, PC’leri hem kötü amaçlı yazılımlardan hem de reklamlardan koruyabilen veritabanları sunar. Bu veritabanları, bilgisayarınızı tehlikeli ve istenmeyen güvenlik risklerinden uzak tutmak için çalışır. Bu hizmetler ayrıca, pop up’lar ve virüsler tarafından üretilen zaman alıcı efektlerden kaçınarak tarayıcınızı hızlandırmayı sağlar.

SafeIP indir
SafeIP, güvenli IP programı ile IP adresinizi değiştirin ve anonim sörf yapın.

IP ve MAC adresi değiştirme

SafeIP IP adresi değiştirmenin yanı sıra, MAC adresinizi istediğiniz gibi değiştirebilme seçeneği sunar. Kullandığınız ağın anonimliğini artırmak için faydalı olacaktır.

Kötü amaçlı yazılımlar tarafından izlenmeyi engeller

SafeIP programının diğer bir özelliği de, diğer İnternet kullanıcılarının tuş vuruşlarınızı veya Tarayıcı Parmak İzi Kimliğini izlemelerini önlemesidir. SafeIP, bu kötü amaçlı izlemeyi yasaklayan bir teknoloji kullanarak bu yırtıcıları engeller.

SafeIP programının ücretsiz olması ve her zaman bu şekilde kalması gerçekten sevindiricidir. Bazı diğer güvenlik hizmetlerinin aksine Safe IP hiçbir zaman reklam görüntülemez ve yenileme ihtiyacı duymaz. Bununla birlikte, kullanıcılar isterse hesaplarını, VPN veya proxy modu eklenmiş güvenlik için yükseltme seçeneğini kullanabilirler.

Speed Boost eklentisi sayesinde, programın olduğundan daha hızlı bağlanmasını sağlayan yeni bir özelliktir. Ayrıca İnternet kullanımı ile daha güvenli yollar sağlar ve hatta Torrent bağlantılarını korur.

SafeIP indir
SafeIP, gelişmiş ayarları ile en iyi IP değiştirme ve İnternet’te anonim gezinme programlarındandır.

SafeIP çok yönlüdür ve dünya genelindeki İnternet kullanıcılarının büyük çoğunluğunun kullanımına sunulması için tasarlanmıştır. Bu nedenle, uygulama 26 dilde mevcuttur (Türkçe dahildir). Birçok kullanıcı İnternet’te ağır sansür yapan ülkelerde yaşıyor. Diğerleri çoğu zaman ülkeler arasında seyahat eder ve bu tür yerlerde yasaklanmış web sitelerine erişmek ister. Bununla birlikte, birçok kullanıcı SafeIP tarafından sağlanan güvenlik özelliklerinden yararlanacaktır.

SafeIP artı yönleri

SafeIP programının bir çok artı yanı vardır. İnternet’i anonim kullanmanızı sağlar. Arayüzü bir çok dili desteklemektedir. Güvenli ve gizli gezinmenin yanı sıra, tarayıcı hızını artırır. Kötü amaçlı yazılımları engellemesi de en iyi özelliklerinden biridir. Yani anlayacağınız güvenli bağlantılar üzerinden yasaklı sitelere giriş yapabilir, ayrıca güvenli bir şekilde İnternet’te gezinebilirsiniz.

SafeIP Türkçe indir

SafeIP ücretsiz ve Türkçe IP adresi gizleme eve değiştirme, anonim gezinmeyi sağlayan program Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 32-bit / 64-bit sistemlerle uyumludur.

Windows için SafeIP Türkçe indir (3MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir