SambaPOS Android Restoran Otomasyon Uygulaması

Her geçen zaman teknolojik anlamdaki gelişmeler ve yenilikler hayatımıza farklı bir değer katmaktadır. Özellikle hizmet sektöründe teknolojinin kullanılması hem işletme sahiplerini hemde müşterileri memnun etmektedir. Restoran otomasyon programları bunun en dikkat çekici örneklerinden biridir.

Cafe, restoran veya diğer işletmelerdeki her şeyi kolayca yönetmeyi sağlamaktadırlar. Eski sistemle ve yeni sistemle çalışan restoranlar arasında hizmet ve memnuniyet konusunda çok fark olduğunu söylemek gerekir. Kendim için örnek vereyim, bir işletmenin sunduğu hizmet veya işleyişi hoşuma gitmediği zaman bir daha gitmem. Bu nedenle işletmeler müşteri memnuniyetini sağlayacak yeni atılımlar yapması gerekir. SambaPOS ile Android telefon veya tabletten hızlı ve kolay bir şekilde sipariş almak istemez misiniz?

SambaPOS Android Restoran Otomasyon Uygulaması

SambaPOS restoran yönetim alanında ücretsiz olarak sunulan en iyi uygulamalardan biridir. Akıllı cihazlar üzerinden de yönetim imkanı sağlamaktadır. SambaPOS Mobile Client uygulaması sayesinde, Android telefon veya tabletten masa başında sipariş almayı sağlayan garson uygulamasıdır.

Hızlı ve doğru sipariş alma

Cafe veya restorana yeni bir müşteri geldiğinde hemen ilgilenmeli ve siparişini hızlı bir şekilde almak gerekir. Siparişleri daha hızlı ve doğru bir şekilde almak için bu uygulama çok faydalı olacaktır.

BU mobil uygulamanın sağladığı pek çok özellik vardır. Şimdi bunlara değinmek istiyorum.

Her Android cihazda kullanılabilir

Bir cihaza bağımlı olmadan çalışabilmek gayet güzel olur. SambaPOS mobil uygulaması Android sisteme sahip her marka ve modelde kullanılabilmektedir. Aynı cihazı pek çok kullanıcı ile ve çözünürlük ayrımı olmadan kullanabilme yeteneğine sahiptir

Fazla ayar yapmaktan sizi kurtarır. Evet daha çok seçeneğe sahip olabilir ancak, sizi uğraştıracak ayarlamalardan da uzak tutar. Mevcut seçenekler otomatik olarak liste halinde sunulur. Kendi ihtiyacınıza göre seçenekleri değiştirme imkanı sağlar. Ne kadar özelleştirilebilir bir uygulama olduğunun göstergesidir. İstediğiniz zaman bir ayarı kolayca düzenleyebilirsiniz.

Masaya adisyon açma ve siparişe not ekleme

Daha önceden tanımlayacağınız masaya ait adisyon açabilme imkanı sunar. Hesabı yazdırma yeteneği vardır. Yani masanın hesabını anında yazıcıdan çıkarabilirsiniz. Eğer ilave bir terminal eklemek istiyorsanız lisans satın alma mevcuttur.

SambaPOS’daki tüm özelliklerle sipariş alabilme ve siparişlere not ekleme vardır. Bu sayede, müşterinin özel isteğini siparişe not olarak ekleyebilirsiniz. Masa durumunu takip etmek içinde bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Android için SambaPOS mobil uygulamayı indir

SambaPOS Mobile Client mobil uygulaması Adroid telefon ve tabletlerde kullanılabilir. Ömür boyu kullanım için bir ücret talep etmektedir. Büyük bir ihtimal ücretsiz deneme sürümü olarak sunulmakta ve daha sonra uygulamayı satın almanız gerekecek. Bu konuda net bir bilgi alamadığım için ihtimal olarak belirtmek istedim.

Android için SambaPOS Mobile Client (Play Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir