SambaPOS İndir – Ücretsiz ve Türkçe Restoran Programı

Özelleştirme ve raporlama özellikleri ile restoran, bar, cafe, taksi, hızlı servis ve teslimat için en iyi POS çözümlerinden biridir. Cafe ve restoran otomasyon programı arayanlara SambaPOS programını kullanmalarını tavsiye ederim. Ücretsiz kullanıma sunulması, Türkçe dil desteğinin olması bunun en başlıca nedenlerdendir. Piyasada cafe, restoran vb işletmeler için ücretsiz adisyon programı bulmak pek mümkün olmuyor.

SambaPOS, kafelerin ve restoranların dokunmatik ekrana sahip cihazlar yardımıyla müşterilerden sipariş almayı sağlayan POS yazılımıdır. SambaPOS işletmenizin işleyişini kolay ve hızlı bir şekilde kontrol etmeyi sağlayan ücretsiz restoran otomasyon programıdır.

SambaPOS restoran programı

Restoran çok kalabalık olduğunda ve çok farklı masayı sorunsuz ve kolay bir şekilde yönetme konusunda en iyi yardımcınız olacaktır. Daha önceden cafe ve restoran programları hakkında konuşmuştum. Restoran adisyon takibi için bir programa herhangi bir ücret ödemek istemiyorsanız SambaPOS ve NegroPos ücretsiz cafe ve restoran adisyon programını tavsiye ederim.

Sade, kolay kullanım ve özelleştirilebilir

SambaPOS programının en can alıcı özelliklerinden birisi de özelleştirilebilir olmasıdır. Bu tarz programlar genelde belli bir kalıpta olmaktadır ve o kalıbın dışına çıkmak pek mümkün olmamaktadır. Ancak, SambaPOS ile bu durumu tam tersine çevirebilirsiniz.

Her cafe veya restoran aynı tip kullanıma sahip değildir. Her birinin ayrı bir kullanım özelliği olabilir. İşte tamda burada, SambaPOS her restoran tipine göre özelleştirilebilen bir otomasyon programıdır. Müşterilerden gelen siparişleri, ödemeleri ve servis işlemlerini daha güvenli ve hızlı bir şekilde yapma imkanı sağlamaktadır. Pek çok değişken ve ayarlanabilir yapısı ile hayal ettiğiniz hesap ve denetleme araçlarını sağlamaktadır.

Dokunmatik ekrana sahip bilgisayarlar, tabletler ve yazıcılarla kullanılabilen en iyi ücretsiz restoran yönetim programlarından biridir. Yani anlayacağınız cafe veya restoran işletmeniz varsa ve yönetimi için ücretsiz otomasyon veya adisyon programı arıyorsanız, işte size çözüm; SambaPOS.

Özelleştirilebilir ve sınırsız menü seçeneği

Menüyü en iyi yansıtan özellik nedir, resim olmasıdır değil mi? Hem renkli hem de resimlerle birlikte müşterilerin dikkatini çekebilir ve istemese bile resimleri gördükten sonra sipariş verene pek çok insan vardır. Bende bunlardan birisiyim. Bazen canım çekmese bile, menü o kadar göze hoş geliyor ki, hele bir tadına bakmak istiyorum diyorum.

SambaPOS ile renkli ve resimli sınırsız sayıda menü oluşturabilir, ana kategori başlığı altında müşterilere sunabilirsiniz. Restoranınızda bulunan ürün çeşitlerine uygun olarak ürün grupları oluşturun, hem çalışanlar rahatlıkla kullansın, hemde müşteriler siparişlerini hızlı bir şekilde versin.

Bunların yanı sıra, farklı ödeme alma yöntemleri tanımlayabilir ve gün bittiğinde detaylı bir şekilde kasa raporuna ulaşabilirsiniz. Mevcut ürünlerinizin olduğu fotoğrafları menüye ekleyebilirsiniz. İş yerinizdeki bölümlere göre sabah akşam, yılbaşı, doğum günü kutlamaları için özel menüler oluşturmanız da mümkündür.

SambaPOS uygulaması sürekli geliştirilmektedir. Bu sayede zamanın şartlarına uyum sağlamaktadır. Sizde cafe veya restoran için ücretsiz ve Türkçe adisyon veya otomasyon programı istiyorsanız SambaPOS uygulamasını kullanabilirsiniz.

SambaPOS kullanım videoları

SambaPOS kullanımı ile ilgili yardımcı bilgiler almak istiyorsanız, SambaPOS YouTube kanalına göz atabilirsiniz.

SambaPOS indir

SambaPOS uygulaması açık kaynaklı olarak sunulmaktadır. Ücretsiz ve ücretli olmak üzere farklı kullanım seçenekleri vardır. Ücretsiz sürüm istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan programı indirebilirsiniz. Ücretli sürüm için programın sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Ayrıca Android cihazlar için mobil istemci sürümünü de indirebilirsiniz.

PC için SambaPOS indir (26 MB)

Android için SambaPOS Mobile Client (Play Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir