Screen Dragons: Windows masaüstünde görüntüleri çerçevesiz gösterin

Screen Dragons, Windows masaüstünde görüntüleri çerçevesiz veya saydam görüntülemek ve resmi en üstte tutmak için kullanabileceğiniz Microsoft Windows cihazları için ücretsiz bir programdır.

Bu uygulama görüntüleri şeffaf hale getirebilir ve onları uygun gördüğünüz gibi hareket ettirebilirsiniz. Screen Dragons’ın arkasındaki temel fikirlerden biri, masaüstünün bir kaydına bir logo veya başka bir resim eklemektir. PC masaüstünde her zaman bir veya daha fazla görüntüyü görmek istediğiniz durumlarda da yararlı olabilir.

Screen Dragons

Screen Dragons indir

Programı indirdikten hemen sonra başlatabilir ve içeriğini çıkartabilirsiniz. Taşınabilir olduğu için yükleme gerekli değildir. Varsayılan görüntü olarak yukarıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz ejderha resmi yüklenir. Ejderhayı ekranda dolaştırabilir ve ek seçenekleri (saydamlık efektini kapatma gibi) görüntülemek için sağ tıklayabilirsiniz.

Özel görüntü yükleme konusunda birkaç seçeneğiniz vardır: bunları uygulama dosyasına sürükleyip bırakın, Bağlam menüsü seçeneğini etkinleştirdiyseniz Explorer içerik menüsü aracılığıyla veya görüntüleri yapıştırarak yapmak mümkündür.

Screen Dragons masaüstünde aynı anda açabileceğiniz görüntü sayısını sınırlamaz. Yazılım tercihleri olmadan gelir, ancak program arayüzünde bulunmayan işlevselliği gösteren bir benioku dosyasıyla gelir.

Screen Dragons indir

Seçili görüntünün alfa harmanını değiştirmek için tekerlekli feneri kullanabilirsiniz, Shift tuşuna basılı tutun ve görüntünün boyutunu (veya yukarı ve aşağı tuşlarını) değiştirmek için tekerlekli çarkdan veya hareket etmek için resme çift tıklayın varsa bir sonraki resme götürür.

Program geçerli görüntüyü Pano’ya kopyalamak veya doğrudan kaydetmek için seçenekleri görüntüler. Bunun nedenini bir yerel sistemden yüklediğiniz halde neden birilerinin bunun için kullanmasını istediğinizi bilmiyorum.

Screen Dragons indir

Screen Dragons, masaüstünde resimleri çerçevesiz göstermek için yardımcı olan program, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan programı indirin.

Windows için Screen Dragons indir (0.9MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir