SHAREit İndir

Geçmişte dosyaları bir cihazdan diğerine aktarmak sıkıntılı bir süreçti. Aktarım sırasında sorun yaşayan herkes için SHARE It her şeyi değiştirecek gibi duruyor. Eski bir bilgisayardan veya dizüstü bilgisayardan resimleri, dosyaları, videoları ve diğer dosyaları taşımak istiyorsanız işlemin ne kadar sinir bozucu olduğunu biliyorsunuzdur. Dosyaları aktarmak veya paylaşmak için eskiden kullandığınız yöntemleri unutun.

Neyse ki, kolayca bir cihazdan her türlü dosyayı aktarmak ve paylaşmak için yardımcı olabilir SHAREit olarak bilinen yeni bir yazılım programı var. Bu, sizin için projeden tahmini çıkarımı alır ve her şeyi kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur.

SHAREit nedir?

internet bağlantısı olmadan hızlı bir şekilde dosya paylaşma imkanı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

SHARE It kendi bilgisayarınıza ücretsiz indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz harika bir programdır. Program, esas olarak mevcut veritabanına farklı dosyalar eklemenize ve daha sonra bu dosyalarınızı seçtiğiniz başka bir aygıta aktarmak için güvenli bir Wi-Fi bağlantısı kullanmanıza olanak tanır.

Bu, bir bilgisayardan, telefonla veya tabletten gelen herhangi bir şey olabilir. Genel olarak, SHAREit ücretsiz bir indirme olduğundan çok fazla zaman ve para tasarrufu sağlar; aksi takdirde aynı şeyi yapmak için kullanacağınız CD’leri veya bir USB sabit sürücüyü sürekli satın alma konusunda endişelenmeniz gerekmez.

Cihazlar arasında hızlı dosya paylaşma ve aktarma

Fotoğrafları, videoları ve şarkıları hızlı bir şekilde telefonunuz ve bilgisayarınız arasında paylaşın. USB veya internet bağlantısı olmadan büyük boyutlu dosyaları bilgisayarlar arasında aktarın. Aygıtlar (telefonlar, tabletler, veya bilgisayarlar) arasında dosya ve klasörleri gönderin veya alın.

SHAREit tek bir cihaz için tasarlanmamıştır. Zaten onu hızlı ve kolay kullanımlı dosya paylaşım programı yapan en büyük özelliği her cihaza uygun geliştirilen uygulamalarıdır. Android, iOS, Windows Phone, Windows ve Mac platformları arasında dosya paylaşımı yapma imkanı sağlamaktadır.

SHAREit aslında şu anda evinizdeki herhangi bir aygıta sahip olduğunuz her tür dosyayı paylaşmanızı sağlar. Güvenli bir Wi-Fi bağlantısına sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Program, dosyaları bir cihazdan diğerine aktarmak için Wi-Fi bağlantısını kullanır. Aksi takdirde bir USB flash sürücü veya CD kullanarak öğeleri manuel olarak aktarmak zorunda kalacak kişiler için bu harika zaman tasarrufu sağlar.

Programın kendisinin tamamen özgür olduğu gerçeği, onu kullanmak isteyen herkesin yararınadır. Bu şaşırtıcı yazılımı kullanabilmek için yalnızca aylık veya yıllık abonelik ücreti hakkında endişelenmenize gerek yok. Yazılım programı herhangi bir yöntemle mükemmel olmasa da, eski, eski cihazlar veya çok fazla veri içeren cihazlardan kurtulmaya çalışırken günlük yaşamınıza uygulayabileceğiniz harika bir araçtır.

SHAREit kullanmanın avantajları

SHAREit programını kullanmanın en büyük avantajlarından birisi, USB veya CD kullanmaya gerek kalmadan, hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlayarak paylaşım ve aktarma yapmanızı sağlamaktadır. Bu özel yazılım programı, yalnızca birkaç dakika içinde hazır ve çalışır durumda olabilen ücretsiz bir indirme işlemi sunar. Ayrıca, bilgisayarınızda çok fazla alan gerektirmez. Kolayca kurulum yapın ve kullanmaya başlayın.

Shareit’i kullanmanızın bir başka önemli nedeni, aktarımın kendisinde kullanılacak çeşitli cihazların kullanılmasına olanak sağlamasıdır. Bu, bir akıllı telefona ya da halihazırda çalışır durumda olduğunuz bir bilgisayardan bir tablete aktarabileceğiniz anlamına gelir. Bilgileri aktarmak için aradığınız cihaz onu alabilecekse, bunu Share It yardımıyla kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Kullanmaya başlayın

Bu programı kullanmaya başlamak için bilgisayarınıza veya kullanmak ve aktarım yapmak istediğiniz cihazlara yükleyin. Açmak ve çalıştırmak için çok fazla sabit disk alanı gerektirmez. Bu programı indirip çalıştırmaya başladıktan sonra, programın kendisine farklı dosyalar ekleyebileceksiniz ve daha sonra bu dosyalarınızı evinizdeki başka herhangi bir aygıta aktarmak için Wi-Fi bağlantınızı kullanabilirsiniz.

Programı kullanırken herhangi bir sorun yaşarsanız, her zaman başvurabileceğiniz müşteri hizmetleri vardır. Yazılımı kendi evinizde kullanırken karşılaşabileceğiniz her soruyu cevaplamaktan mutluluk duyacaklardır. Müşteri hizmetleri temsilcileri, kendi Wi-Fi bağlantınızı kullanarak tüm dosyalarınızı aktarmanıza yardımcı olabilirler. Bu, bir bilgisayardan diğerine basit bir fotoğraf aktarımı olsun, eski bir cihazdan kaldırıp daha yeni bir cihaza video ve müzik aktarmak olsun, olabilecek her tür dosya için mükemmeldir.

SHAREit indir

SHAREit uygulaması Android, iOS, Windows Phone, Windows ve Mac sistemleri ile uyumludur. Her cihaz için ayrı sürümler mevcuttur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan sürümü indirebilirsiniz. Türkçe dil desteği mevcuttur.

Android için SHAREit indir

iOS için SHAREit indir

Windows Phone için SHAREit indir

Windows için SHAREit indir

Mac için SHAREit indir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir