Skype: PC ve akıllı cihazlar için görüntülü konuşma ve mesajlaşma programı

Skype, türünün en büyük kullanıcı tabanına sahip VoIP ve görüntülü aramalarda en iyisini sunar. Apple cihazlara özel FaceTime’ın yanısıra Skype, tüm VoIP yazılımlarından en iyi görüntü kalitesini ve sesini sunar. Konuşabileceğiniz kişileri sınırlayan bazı diğer VoIP yazılımlarının aksine Skype, Mac, Windows ve Android kullanıcılarının her zaman etkileşimde bulunmalarına izin verir.

Skype kurulumu oldukça basittir. Windows Mağazasına giderek Skype’ı arayan Skype’ı edinin. Bilgisayarınıza yüklendikten sonra, uygulamalar listenizdeki Skype logosunu tıklayabilirsiniz. Skype adınıza giriş yapın, fotoğraf makinesini ve mikrofonunuzu açmak için bildirimi kabul edin ve hareket etmeye hazırsınız.

Skype ile görüntülü konuşma, sesli iletişim ve mesajlaşma

Skype, mevcut en üretken ve kullanışlı sesli ve görüntülü iletişim programlarından biridir. Kullanımı kolaydır ve halk tarafından benimsenen ilk İnternet telefonu seçeneklerinden biriydi.

Windows 10 için Skype kurulumu oldukça basittir. Windows Mağazasına giderek Skype’ı bulun ve indirin. Bilgisayarınıza yüklendikten sonra, uygulamalar listenizdeki Skype logosunu tıklayabilirsiniz. Skype adınıza giriş yapın, fotoğraf makinesini ve mikrofonunuzu açmak için bildirimi kabul edin ve hareket etmeye hazırsınız.

Arayüzü ve kullanımı

Windows 10 için Skype, yeni bir tasarıma sahip tam ekran bir uygulamadır. Favoriler ve son üç farklı bölgeye ayrılmıştır. Son, sohbetler, aramalar ve durumlar da dahil olmak üzere son etkinliklerinizin tümünü gösterir. Ayrıca, kişileriniz için son durum değişikliklerini gösterir. Favori bölgesinin bölgesi, en sevdiğiniz kişilerin büyük simgelerini gösterir. Kişiler bölgesi, listenizdeki kişilerin küçük simgelerini görüntüler. Skype’ın bu sürümünde bir IM açtığınızda, Sohbet tam ekrana açılacaktır.

Skype, görüntülü görüşme sırasında inanılmaz ses kalitesi ve keskin net görüntülerin yanı sıra telefon görüşmesi yapmanıza da olanak tanır. Arama yapmak oldukça basittir ve resepsiyon açıktır. Çoğu zaman, resepsiyon hücre servisinden daha iyidir.

Skype indir

Skype sesli iletişim, görüntülü konuşma ve mesajlaşma uygulaması, Windows, Mac OS X, Android, iOS ve Windows Phone mobil cihazlar için kullanılabilir. Aşağıdaki bağlantılardan indirme yapabilirsiniz.

Windows için Skype indir (Masaüstü)

Windows 10 için Skype indir (Windows Mağaza)

Mac OS X için Skype indir

Linux DEB için Skype indir

Linux RPM için Skype indir

Android için Skype indir (Google Play Store)

iOS için Skype indir (Apple App Store)

Xbox One için Skype indir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir