SleepTimer Ultimate: Windows 10 için Kapatma Zamanlayıcısı

SleepTimer Ultimate, Windows bilgisayarı belli bir süre sonra kapatmak için ayarlamayı sağlayan ücretsiz kapatma zamanlayıcısıdır. Windows 10 da desteklenmektedir. Bilgisayarı otomatik kapatmak için pek çok program vardır. SleepTimer diğer programlara göre daha gelişmiş özellikler içermektedir. Hobi amaçlı geliştirilmiştir ve ticari amacı yoktur.

SleepTimer Ultimate, Windows’daki birçok işlevi otomatikleştiren ücretsiz bir programdır. Farklı koşullara bağlı olarak bilgisayarınızı kapatmak için kullanılabilir. Örneğin, bilgisayarınızı belirli bir saatte kapatacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ancak ayarlayabildiğiniz kadar çok farklı işlev ve birçok başka koşul vardır.

Windows 10 ve diğer sistemlere sahip bilgisayarları kapatmak, yeniden başlatmak, hazırda bekletmek gibi pek çok seçeneği otomatik hale getirmek için SleepTimer Ultimate ücretsiz programını deneyebilirsiniz.

SleepTimer Ultimate

Program hem taşınabilir bir program olarak hem de bir kurulum yükleyicisi olarak mevcuttur. Her iki durumda da, kullanıcı oturumunu kapatma, yeniden başlatma, kapatma, kilitleme, bekleme, program yürütme, multimedya durdurma, bilgisayarınızı uyandırma gibi bir dizi eylemi seçebileceğiniz küçük bir pencereye sahip bir uyku zamanlayıcısı var.

Benzer şekilde, bu eylemi gerçekleştirmek için yerine getirilmesi gereken şartlardan birini seçmek zorundasınız. Saat, tarih ve saat, geri sayım sayacı, boşta kalma süresi, pencere başlığı, CPU yükü, planlanmış vb. seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Bunlar seçildikten sonra, “Start” düğmesine (bu düğmenin etiketi, seçtiğiniz eylem ve zaman koşuluna göre değişir) tıklayabilirsiniz. Bu, programı harekete geçirir ve seçilen zaman koşulu karşılandığında, seçtiğiniz eylem gerçekleştirilir.

SleepTimer Ultimate, Windows PC’de çeşitli işlemleri otomatikleştirmek için kullanılabilecek oldukça kolay bir programdır. Bu kolay programı kullanarak, bilgisayarınızı kapatabilir, komutları çalıştırabilir, belirli bir zamanda medya oynatıcılarını otomatik olarak durdurabilirsiniz.

SleepTimer Ultimate indir

SleepTimer Ultimate ücretsiz kapatma zamanlayıcısı Windows 10, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan kurulum ve taşınabilir sürümünü indirebilirsiniz.

Windows için SleepTimer Ultimate indir (5.24 MB)

Windows için SleepTimer Ultimate Portable indir (6.3 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir