SlimDrivers Free: Çok akıllı ve kullanışlı bir sürücü güncelleme programı

SlimDrivers Free, bilgisayarları otomatik olarak tarayan ve sürücüleri güncelleyen ücretsiz bir programdır. Eski sürücüleri kullanıyorsanız, bilgisayar donanımlarından bazılarını kullanamazsınız. Bazı ekran kartları görüntüleri doğru şekilde görüntülemeyebilir. Bazı bilgisayar virüsleri, sürücüleri kaldırabilir.

SlimDrivers Free otomatik olarak Windows işletim sistemini tarar ve eskimiş veya eksik sürücüleri kontrol eder. Bu programın tarama işlemi genellikle iki dakikadan az sürer. Gerekli yazılım İnternet’in tamamında olduğu için birçok kişi sürücülerini güncellemekte güçlük çekiyor. SlimDrivers, İnternet’te en güncel sürücü yazılımını otomatik olarak arar.

SlimDrivers Free gerekli olan sürücüleri indirme konusunda çok başarılıdır. Ancak, daha detaylı, kullanım kolaylığı sunan başka bir program kullanmak istiyorsanız Driver Booster Free yazılımını denemenizi tavsiye ederiz.

SlimDrivers Free ile sürücüleri güncelleyin

SlimDrivers Free indir
SlimDrivers Free ile kolayca sürücü güncelleme yapabilirsiniz.

Bu program çok sezgisel bir arayüze sahiptir. Programın ekranınında, taramayı başlatan büyük bir düğme görüntülenir. Ekranın sağ üst köşesinde mevcut yeni sürücü güncellemelerinin sayısı görüntülenir. İnce sürücüler görüntüleyen sürücü güncelleştirmelerinden bazıları zorunludur, ancak çoğu isteğe bağlıdır. İsteğe bağlı güncellemelerin çoğu zaman gerekli olanlardan fark edilmesi imkansızdır. Bu, sürücü yazılımını güncellemek için gereksiz programları yüklemekten kaçınmayı zorlaştırabilir. Sürücülerin SlimDrivers ile güncellenmesi çok zaman alabilir. Program kullanıcıyı hepsini tek tek indirmeye zorlar. Daha iyi bir tasarım, kullanıcının bir defada tüm sürücü güncellemelerini yüklemesine izin verir.

SlimDrivers’ın sunduğu en iyi özelliklerden biri, kullanıcının yeni sürücüler yüklemeden önce bir geri yükleme noktası oluşturabilme özelliğidir. Bazı sürücüler bilgisayar bölümlerinin çalışmasını durdurmasına neden olabilir. Bazı virüsler, sürücülerin güncellendikten sonra bile durmasına neden olabilir. SlimDrivers ayrıca kullanıcının sürücüleri elle programın ön panelinden kaldırmasına izin verir.

SlimDrivers Free indir

SlimDrivers ile ilgili asıl sorun, kullanıcıyı tam sürümü indirmeye teşvik eden açılır afişlerle yüklü olmasıdır. Bu program, tam sürümünü indirmeden harika çalışıyor; bu nedenle ücretli sürümü satın almanıza gerek yoktur. Bazı sürücü indirmelerinin tamamlanması birkaç dakika sürebilir. Ayrıca açık bir nedenden ötürü tamamen başarısız olma eğilimi vardır.

Otomatik sürücü güncelleme desteği

SlimDrivers zamanlama özelliği sayesinde, sürücü kontrolünü otomatik olarak yapmasını sağlayarak, sürekli denetleme yaparak yeni güncellemeleri yakalar. Bu sayede kolay bir şekilde sürücü güncelleme yapabilirsiniz. Haftanın günlerinden hepsini veya herhangi birini seçebilirsiniz. Seçim sizin, otomatik sürücü güncelleme yapmak istiyorsanız bu işinize yarayacaktır.

SlimDrivers Free indir

SlimDrivers düzenli olarak en güncel sürücü yazılımıyla güncellenir. Program, programla ilgili sorun yaşayan herkes için anında destek sağlayan bir forma içerir. SlimDrivers, Windows kullanıcılarının indirebileceği en kullanışlı programlardan biridir. Pek çok Windows kullanıcısı, kaldırılmış ve hatalı çalışan sürücülerin Windows işletim sistemi için bir dizi farklı sorun oluşturabileceğinin farkında değillerdir. SlimDrivers, bu nitelikteki bir program kadar işlevseldir.

SlimDrivers Free indir

SlimDrivers Free ücretsiz sürücü güncelleme programı, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan indirin.

Windows için SlimDrivers Free indir (1MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir