SlimPDF Reader İndir – Ücretsiz en hızlı PDF okuma programı

SlimPDF Reader, PDF belgelere ek açıklamalar eklemeyi sağlayan küçük ve ücretsiz en hızlı PDF okuma programlarından biridir.

Bazı PDF okuyucuları, vurgulama, güvenli belge imzalama, şifreleme ve optik karakter tanıma gibi ek araçlar ile yüklüdür. Ama bazen tek yapmanız gereken bir belgeyi olabildiğince hızlı okumaktır. İşte o zaman SlimPDF Reader’a ihtiyacınız var.

Bilgisayarımızda yaptığımız denemelerde, Adobe’nin PDF okuyucusundan çok daha hızlı bir şekilde PDF dosyalarını görüntüledi. Ayrıca PDF içerisinde de hızlı bir şekilde gezinme sağlıyor.

SlimPDF Reader – Ücretsiz PDF okuyucu

SlimPDF Reader indir

Geliştiricisine göre, SlimPDF Reader, dünyanın en küçük masaüstü PDF okuyucusudur. Kesinlikle endüstri standardı Adobe Reader’dan çok daha küçüktür ve çok hızlı çalışmaktadır.

SlimPDF Reader’da gezinme çok nettir ve basittir. Küçücük boyutu sistem kaynaklarınızın dikkatli kullanılmasını sağlar. En gelişmiş özellikleri, baskı aramak ve PDF’leri döndürmektir ancak bazen tek ihtiyacınız olan budur.

Temiz ve sezgisel arayüz

SlimPDF Reader diğer PDF okuyuculara göre daha temiz ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Bilgisayarınızda mevcut olan PDF belgeleri görüntülemek için dosya tarayıcısını kullanarak açabilir veya sürükleyip program ekranına bırakarak görüntüleyebilirsiniz.

SlimPDF Reader, PDF belge okumayı mümkün olan en basit şekilde yapar. Yoğun bir araç çubuğu veya kafa karıştırıcı simgeler yoktur – belgeleri daha kolay okumanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmış dikkatli bir şekilde hazırlanmış araç seti sunar.

PDF belgesini program içeriğine aktardıktan sonra, içeriğini okumak için faydalı araçlar sağlar. Sayfalar arasında geçiş yapmak için işinize yarayacak özellikler vardır. İlk, son, sonraki, önceki veya belirli bir sayfaya gidebilirsiniz. Bu sayede PDF belgesi içerisinde dilediğiniz şekilde gezinmek mümkündür.

SlimPDF Reader indir

Sayfa geçişlerinin yanı sıra, yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabilirsiniz. Okumayı daha güzel yapmak için rahatsız edici etkenleri ortadan kaldırmak için, belgeyi ekrana sığdırabilir, sayfa yönlendirmelerini değiştirebilir, araç çubuğunu ve durum çubuğunu devre dışı bırakarak okuma deneyimini en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Arama işlevi sayesinde PDF belge içerisindeki istediğiniz içeriği daha hızlı bulabilirsiniz.

SlimPDF Reader’ı ilk defa kullanırken adınıza ve e-posta adresinize kayıt olmaya teşvik edileceksiniz, ancak bu, yalnızca yazılımlar hakkında güncellemeler almak ve PDF’leri kullanma ile ilgili ipuçları almak istiyorsanız gereklidir. Bunun dışında bu adımı atlayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

SlimPDF menülerinde görülebilen seçeneklerden birkaçı (PDF’leri düzenlenebilir Word veya PowerPoint belgelerine dönüştürmek gibi) yalnızca ek bir yazılım indirirseniz, ancak bu biraz sıkıntı olur, ancak bir şeyi okumak veya yazdırmak istiyorsanız, SlimPDF mükemmel bir programdır.

SlimPDF Reader indir

SlimPDF Reader ücretsiz PDF okuyucu, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemler ile uyumludur.

Windows için SlimPDF Reader indir (1.43MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir