Snapchat uygulamasında özel Geofilter tasarlama

Snapchatters her gün, angajmanları ve düğünleri, partileri, tatilleri, mezuniyetleri ve çok daha fazlası için on binlerce Geofilter tasarımını sunar.

Bugün başlayarak, özel bir Snapchat filtresi tasarlamak artık çok kolay. Snapchatters artık Snapchat uygulamasında doğru filtreler oluşturabilir ve Snap’ları süslemek için mevcut olan birçok Creative Tools ile özelleştirebilir.

Başlamak için, yeni mobil yaratıcı stüdyosunu kontrol etmek için Ayarlar’da “On-Demand Geofilters” düğmesine dokunmanız yeterlidir. Buradan, filtreniz için bir tema seçebilir ve metin, Bitmojis ve Çıkartmalar içeren kişisel yetenekler ekleyebilirsiniz.

İşlemleri tamamlandıktan sonra filtrenizin nerede görünmesini istediğinizi seçin. Geofilter’iniz bir etkinliği veya tüm blogu kapsayabilir. Fiyatlandırma 5.99 dolardan başlar. Geofilter’iniz ödeme ve ayrıntıları onaylamak için onaylandığında Snapchat’ı duyarsınız.

Snapchat uygulamasında özel Geofilter nasıl oluşturulur?

Bu özellik şu anda sadece ABD’de kullanılabilir. Yakın zamanda Avrupa ülkelerinde ve ülkemizde yayınlanmasını bekliyoruz.

Android veya iPhone telefondan özel Geofilter tasarlama

İsteğe bağlı Geofilter nasıl oluşturulur:

1.Kamera ekranınıza gidin ve profilinize gitmek için sol üst taraftaki simgeye dokunun.

2.Ayarlarınıza gitmek için ⚙️ düğmesine basın.

3.On-Demand Geofilters‘ seçeneğine dokunun.

4.Yeni bir Geofilter oluşturmak için sağ üstteki düğmeye dokunun.

5.Geofilter için ne seçeceğinize karar verin.

6.Başlamak için şablonlardan birini seçin.

7.Şablonun parçası olan metni düzenlemek veya silmek için ‘Edit your Geofilter ?’ öğesine dokunun.

8.Geofilter istediğiniz gibi görünüyorsa onay düğmesine dokunun.

9.Gefiltrenizi adlandırın.

10.Bir başlangıç zamanı ve bir bitiş zamanı seçin ‘Schedule your Geofilter ⏰’. Geofilter herhangi bir saat veya bir kaç haftaya kadar veya daha uzun sürebilir.

11.Geofilter’in kapsayacağı alanı haritaya çıkarın. Şeklini değiştirebilir ve parmaklarınızı çimdik ve dışarı boyutunu değiştirmek için coğrafi noktalarını sürükleyin. Geofilter’ınızın fiyatı, Geofence’inizin ne kadar büyük olduğuna göre otomatik olarak güncellenecektir.

12.Geofilter siparişinizdeki tüm bilgileri iki kez kontrol edin.

13.Onay için hazırladığını Geofilter’i gönderin. Onay verildikten sonra size haber verilecektir. Bundan sonra yapacağınız tek şey ödemenizi onaylamaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir