SoftMaker FreeOffice Türkçe İndir – Ücretsiz Office alternatifi program

SoftMaker FreeOffice, Windows ve Android için güçlü, kullanımı kolay ücretsiz ve Türkçe Office alternatifi olarak kullanabileceğiniz, modern, hızlı bir ofis paketidir. SoftMaker FreeOffice programını evde ve iş yerinde kullanmakta özgürsünüz. Kullandıktan sonra, Microsoft Office için en iyi ücretsiz alternatif programlardan birisi olduğunu göreceksiniz.

FreeOffice, tümü Microsoft Office’deki benzer araçlar (Word, Excel, PowerPoint) ile uyumlu, kelime işlemci, elektronik tablo uygulaması ve sunum programı içeren eksiksiz bir ofis paketidir.

Microsoft Office paketine para harcamaya gerek var mı? Tabi ki hayır. SoftMaker FreeOffice programını ücretsiz olarak indirin ve istediğiniz süre boyunca kullanın.

SoftMaker FreeOffice – Ücretsiz ve Türkçe ofis programı 

SoftMaker FreeOffice, Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dosyalarının kolaylıkla düzenlenmesini sağlar. Ayrıca EPUB ve PDF dosyalarını dışa aktarabilir.

Diğer ofis alternatifi programlarda olduğu gibi, SoftMaker FreeOffice programında da, Word, Excel ve PowerPoint için alternatif araçlar mevcuttur.

FreeOffice’te üç uygulama bulunur: Word alternatifi için kullanabileceğiniz ve metin belgeleri hazırlamak için TextMaker, Excel alternatifi için tablolar ve çizelgeler oluşturmak için PlanMaker ve PowerPoint alternatifi için slayt gösterileri hazırlamak için Presentations mevcuttur. Serbest sürümdeki her özelliği elde edemezsiniz, ancak günlük ofis işlerinizi yapmak için gereken tüm temel araçlar vardır.

Kayıt olun ve şifreyi girin

SoftMaker FreeOffice programını indirmek istediğimiz zaman e-posta adresi, kullanıcı adı seçmemiz gerekti. Gerekli bilgileri girip kayıt oluşturduktan sonra programı indirdik ve kurulumu yaptık. Kurulumdan sonra masaüstünde TextMaker, PlanMaker ve Presentations olmak üzere üç ayrı program oluştu. Bu programları açıp kullanmaya başlamak istediğimiz zaman e-posta hesabına gönderilen ‘product key’ girmemiz gerekti. E-posta hesabımıza gönderilen şifreyi girdikten sonra programları kullanmaya başladık. Eğer aşağıdaki Windows indirme bağlantısından indirme yaptıktan sonra programları açma sorun yaşarsanız aşağıdaki Product key’i girmeniz gerekebilir.

Product key: 048278179997

Bunu neden girmeniz gerekebilir. Çünkü bizim oluşturduğumuz hesap üzerinden indirme yapıyorsanız. Olası bir durum için bu şifreyi sizlerle paylaşıyoruz. Zaten kullanımda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

SoftMaker FreeOffice indir

Kullanımı ve kullanıcı arayüzü

SoftMaker FreeOffice’i indirebilmeniz için adınızı, ülkenizi ve e-posta adresinizi girmeniz istenir. Daha sonra ücretsiz bir kayıt kodu gönderilir, ancak yazılımı kullanmaya başlamak için herhangi bir kayıt oluşturmanıza gerek yoktur. Sadece bilgisayarda hazırladığınız belgelere Android telefon ve tablet üzerinde de görüntülemek ve düzenlemeler yapmak için senkronizasyon sağlaması için bir hesap oluşturmanız faydalı olabilir.

SoftMaker FreeOffice indir

Kullanmaya başladıktan sonra, SoftMaker FreeOffice’i hızlı ve kullanıcı dostu bulacaksınız. Microsoft Office’in eski sürümlerine çok benzemektedir) ve 1997’den itibaren Microsoft Office dosyalarıyla neredeyse kesintisiz uyumluluk sağlamaktadır. LibreOffice ve Apache OpenOffice tarafından da kullanılan aynı OpenDocument formatını destekler.

SoftMaker FreeOffice indir

SoftMaker FreeOffice programı ile PDF belgeleri de oluşturabilirsiniz. SoftMaker FreeOffice, LibreOffice’le aynı araçları (örn. matematiksel formüller veya diyagramlar için bir araç yoktur) sunmaz, bunun dışında son derece iyi hizmet verecek mükemmel bir ücretsiz ofis paketidir.

SoftMaker FreeOffice 2016 Türkçe indir

SoftMaker FreeOffice ücretsiz ve Türkçe ofis programı Windows ve Android sistemlerde kullanılabilir. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan SoftMaker FreeOffice sürümü indirin.

Windows için SoftMaker FreeOffice Türkçe indir (79MB)

Hesap oluşturarak indirmek isteyenler için program sayfası

Android mobil cihazlar için Word, Excel ve PowerPoint alternatifi olarak kullanabileceğiniz uygulamalar ayrı ayrı sunulmuştur. Bu nedenle aşağıdaki bağlantılardan kullanmak istediğiniz uygulamayı indirin. TextMaker uygulamasını Word alternatifi olarak, PlanMaker uygulamasını Excel alternatifi olarak, Presentations uygulamasını PowerPoint alternatifi olarak kullanabilirsiniz.

Android için SoftMaker FreeOffice: TextMaker indir

Android için SoftMaker FreeOffice: PlanMaker indir

Android için SoftMaker FreeOffice: Presentations indir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir