Splashify: Windows 10 Duvar Kağıdı Bulma ve İndirme Programı

Splashify, masaüstü duvar kağıtları bulmak, indirmek ve arka plan resmi olarak ayarlamak için Windows ve Mac sistemlerle uyumlu ücretsiz bir programdır. Dünyanın dört bir yanından gelen fotoğrafçılar tarafından çekilen binlerce çarpıcı fotoğraflardan istediğinizi seçin ve onları tek bir tıklamayla masaüstü arka planı olarak ayarlayın.

Duvar kağıtlarını her gün otomatik indiren programlar var, ancak istediğiniz duvar kağıtlarını sağlayacak programları bulmak pek mümkün değil.

Öyle bir program olsun ki, fotoğrafçılar tarafından çekilen fotoğrafları bulsun, bunları otomatik olarak indirsin ve masaüstü duvar kağıdı olarak ayarlamaya yardımcı olsun. Splashify, tamda bu iş için tasarlanmış çok beğendiğim bir uygulamadır. İstediğiniz tarzda resimleri tarayın ve seçtiğiniz resimleri masaüstü arka plan resmi olarak olarak indirip ayarlasın.

Splashify: Ücretsiz duvar kağıdı bulma, indirme ve duvar kağıdı olarak ayarlama

Bu, Splashify programının ne olduğunu özetliyor. Splashify ücretsiz olarak indirin ve kurulumu yapın. Kurulum yaparken bölümler, popüler, en son çıkanlar ve aramadan fotoğraf listesine göz atın.

Splashify indir

Programın kullanımı son derece kolaydır. Mevcut resimleri taramak için fareyi kullanın; bir tane bulduktan sonra onu program penceresinde görüntülemek için üzerine tıklayın. Ardından, masaüstü duvar kağıdı olarak ayarlamak için “duvar kağıdını ayarla” düğmesine tıklayın. Evet, yapacaklarınız bu kadar.

Duvar kağıdını indirir, yeniden boyutlandırır ve arka plan resmi yapar

Program, duvar kağıdı resimlerini indirir, masaüstü çözünürlüğüyle eşleşecek şekilde yeniden boyutlandırır ve onu duvar kağıdı resmi olarak ayarlar.

Bu, Splashify’in şu anda bu noktada sunduğu işlevselliğin tamamıdır. Sahip olduğunuz diğer tüm seçenekler tüm arayüzü yeniden boyutlandırmak (yakınlaştırmak veya uzaklaştırmak) ve yayıncı web sitesindeki oluşturucunun profil sayfasını açmak için bir bağlantıya tıklamak.

Programın iki ana sorunu var;

Birincisi, süreci kontrol etmeden otomatik olarak resmin boyutunu değiştirecektir. Bu genellikle görüntünün kesildiği ve masaüstünde tam olarak görüntülenmediği anlamına gelir. Programda tam bir indirme düğmesi bulunmuyor ve bunun tek yolu, oluşturucunun bağlantısını izleyerek ve profil tarafından yayınlanan tüm fotoğraflara göz atarak Unsplash web sitesinde görüntünün yerini bulmaktır. Unsplash’daki resimle doğrudan bağlantı yoktur, böylece tek seçenek budur.

Fotoğrafları bulmak ve indirmek için doğrudan Unsplash sitesine gidebilirsiniz;

Doğrudan sitedeki fotoğrafları taramak ve indirmek için Unsplash web sitesini doğrudan ziyaret etmeyi tercih edebilirsiniz.

Splashify kötü bir program değil, ancak Unsplash web sitesini doğrudan kullanmanın uygun bir alternatifi haline gelecek özelliklerden yoksundur. Bunlar, yeniden boyutlandırmadan duvar kağıdı resmini indirmeyi, uygulamaya daha fazla depo eklemeyi ve düzenli olarak duvar kağıtlarını döndüren otomasyon özelliklerini eklemeyi içerir.

Splashify indir

Splashify ücretsiz duvar kağıdı bulma, indirme ve masaüstü arka plan resmi yani duvar kağıdı olarak ayarlamayı sağlayan program, Windows 10, Windows 8, Windows 7 ve Mac OS X sistemleri ile uyumludur.

Windows ve Mac için Splashify indir (36 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir