Splashy İndir – Ücretsiz otomatik duvar kağıtları sağlar

Splashy, Windows, Mac ve Linux için Unsplash sitesindeki güzel resimleri otomatik olarak duvar kağıdı olarak kullanan ücretsiz mükemmel bir küçük araçtır.

Unsplash, çoğu kamusal alana ait hazır resim sitelerinin üzerinde bir noktadadır ve arşivdeki tüm resimler, yetenekli fotoğrafçılar tarafından çekilmiş ve paylaşılmıştır.

Windows, Mac veya Linux bilgisayarınızın masaüstü arka planı için harika görüntüler eklemek istiyorsanız Splashy uygulaması bu konuda size yardımcı olacaktır.

Splashy – Ücretsiz duvar kağıtları

Splashy İndir - Ücretsiz otomatik duvar kağıtları

Splashy ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Windows bir uyarı gösterebilir ve programın çalıştırılmasına engel olabilir. Açılan sayfada Ek bilgi seçeneğine tıklayarak programın çalışmasını sağlayın.

Splashy İndir - Ücretsiz otomatik duvar kağıtları

Program çalıştığı an duvar kağıdını değiştirecek ve kendi penceresini ekranda gösterecektir. Splashy ekranında duvar kağıdı değiştirilme süresini, kategorisini ve bilgisayar ilk açılışında çalışmasını sağlayan kaydırma seçenekleri vardır. Bu seçenekleri değiştirerek, örneğin sadece doğa duvar kağıtları görmek isteyebilirsiniz.

Splashy İndir - Ücretsiz otomatik duvar kağıtları

Splashy, sitenin dikkatli seçilmiş birkaç kategoriden seçim yapmanızı ve fotoğrafın ne sıklıkta değişeceğini ayarlayabilirsiniz.

Splashy indir

Splashy ücretsiz masaüstü arka plan ve duvar kağıdı eklemeyi sağlayan program Windows, Mac ve Linux sistemlerine yüklenebilir. Aşağıdaki indirme bağlantılarından sisteminize uygun olan Splashy sürümü indirin.

Windows için Splashy indir (54MB)

Mac OS X için Splashy indir (47MB)

Linux için Splashy indir (51MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir