SpyHunter İndir – Kötü Amaçlı Yazılım Algılama ve Temizleme Programı

SpyHunter, bilgisayarınıza bulaşmış olan casus ve kötü amaçlı yazılımları temizlemeye yardımcı gelişmiş bir programdır. Antivirüs programlarının yetersiz kaldığı veya yakalayamadığı virüslerden, zararlı yazılımlardan temizleyen başarılı bir programdır. Bilgisayarınızı kasmadan sorunsuz bir şekilde kolayca temiz hale getirir.

Son zamanlarda ortaya çıkan casus yazılımlardan anlaşılmaktadır ki, sadece antivirüs programları kullanmak, bilgisayarı tüm tehlikelerden korumuyor. Antivirüs programların yanında, sadece casus ve kötü amaçlı yazılımlar adına geliştirilen programları kullanmak PC güvenliğini en üst seviyeye çıkarmaktadır. SpyHunter yazılımı da, bu anlamda geliştirilen en etkileyici programlardan biridir.

SpyHunter kötü amaçlı yazılımları algılama ve temizleme programı

SpyHunter, en önemli görevi, en son çıkan casus yazılımları, truva atlarını, rootkit’leri, fidye yazılımları, keylogger’ları ve diğer kötü amaçlı yazılımları tespit etme ve kaldırmadır. Ayrıca, casus yazılım desteği ile, bilgisayarınıza özgü teknik özel zararlı yazılım düzeltmeleri üretir.

Gerçek zamanlı koruma sağlar

İndirilmesi kolay bir program olmasına rağmen, biraz fazla yer kapladığını söylemek isterim. Bununla birlikte, gerçek zamanlı olarak çalıştığı için her zaman virüsleri arar ve arka planda neler olduğunu bilmeden onlardan kurtulmanızı sağlar. Program, başlangıçta ve bilgisayar çalışırken algılanan zararlı yazılımları ortadan kaldıracaktır. Büyük bir virüs veya kötü amaçlı yazılım tespit edilip kaldırıldığı zaman bir ekran ile gösterecektir.

Olası bir tehlikede sizi uyaracaktır

Programın otomatik olarak tespit edemeyeceği herhangi bir sorun olup olmadığını anlamak için bilgisayarı tarama seçeneği vardır. İnternette çalışırken ve çevrimiçi insanlarla konuşurken bilgisayarınızı kullanmak güvenli ve bilgisayarı yavaşlatmaz. Program, başkasıyla konuşurken veya başkalarına e-posta yoluyla mesaj gönderirken herhangi bir sorun algıladığı zaman size bir uyarı verecektir.

Çoğu zaman, program olması gerektiği gibi çalışır ve sisteminizi korur. Sistemin taramasını yaptığınızda, program genellikle sorunu tespit eder ve sorunu giderir böylece cihaz güvende olur. Uzaktan iyileştirme de bir seçenektir; bilgisayar başında olmasanız bile bilgisayarınızda neler olduğunu görebilir, sisteminizi her zaman koruyabilirsiniz.

SpyHunter indir

SpyHunter gelişmiş casus yazılım ve zararlı yazılım algılama ve temizleme programı Windows 10, Windows 8 ve Windows 7 sistemlerle uyumludur. İndireceğiniz bu sürüm, SpyHunter programının tam özellikli deneme sürümüdür. Denemeden sonra kullanabilmek için satın almanız gerekir.

Windows için SpyHunter indir (5 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir