Station İndir: Online Web Uygulamaları Masaüstünde Kullanma Programı

Station, en iyi web uygulaması Windows ve Mac bilgisayar masaüstünde kullanmayı sağlayan ücretsiz masaüstü programdır. Web uygulamaları derken, WhatsApp, Twitter, Google uygulamalar (Gmail vs), Facebook Messenger vb uygulamalardan bahsediyoruz. Bilgisayarda bu web uygulamaları veya sosyal ağları açmak için tarayıcılar kullanırız. Ancak, Station ile tarayıcı kullanmadan masaüstünde tek bir pencerede hepsini kullanabilirsiniz.

Uygulama, yüzlerce web hizmetini veya wen uygulamasını entegre eder ve hepsini tek bir arayüzden çalıştırabilirsiniz. Bir Google Work hesabı ekleyerek başlamanız istenecek olsa da, daha sonra admin ve ofis, pazarlama, analiz, kullanıcı desteği ve anketi içeren pek çok kategoriden uygulama ekleyebilirsiniz.

Kategorilere ayrılmış istasyonda, tüm online hizmetleri gruplandırmak mümkündür. Sosyal medya ve iletişim için Gmail, Twitter ve Facebook Messenger’ı ekleyebilirsiniz. Kullanım alanınıza ve hizmete uygun kategorileri belirleyin ve çevrimiçi hizmetleri ekleyin. Bu sayede aradığınız hizmeti daha kolay bulabilir ve daha düzenli bir ortam oluşturabilirsiniz.

Station ile Online web hizmetleri veya uygulamaları masaüstünden kullanın

Station programını kullanmak için bir Google Uygulamalar hesabına erişmeniz gerektiği anlaşılıyor. Ancak bu tek şarttır ve Google Hesabınızı Station masaüstü uygulamasına bağladıktan sonra, başka uygulamalar eklemeye başlayabilirsiniz.

Station indir

Online uygulamalar arasında kolay geçiş yapma

Station, kullandığınız tüm uygulamaları küçük bir kenar çubuğunda listeler ve bu sayede web hizmetleri veya uygulamaları arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Nasıl ki, bir tarayıcıda farklı sekmeler arasında geçiş yapıyorsanız, online uygulamalar arasında da, aynı şekilde geçiş sağlayabilirsiniz.

Programı kullanmaya başlamadan önce, uygulamanın iş modeli ve kaynak kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Station programının arkasındaki başlangıç durumuna göre, Station normal bir sürüm olarak özgür kalacak.

Geliştiriciler bununla birlikte, Station programına bir kaynak tasarrufu özelliği eklediklerini ve bunun, etkisini azaltmak için bir süre kullanılmayan uygulamaları kötüye kullandıklarını belirtti.

Bir hizmet için çoklu hesap ekleme desteği

Station, tek bir hizmet için birden fazla hesap eklemeyi yani çoklu hesabı destekler. Birden fazla hesabı yönetiyorsanız, çok kullanışlı olacaktır. Örneğin, birden fazla Twitter hesabı kullanıyorsanız, tüm Twitter hesaplarını kolayca ekleyebilirsiniz.

Station’a uygulama eklenmesi, beklediğiniz kadar çok işe yarıyor. Uygulamanın tarayıcı veya arama aracını kullanarak fareyle üzerine gelindiğinde artı simgesine tıklayarak uygulamalardan birini seçin.

WhatsApp uygulamasını ekleyebilirsiniz

Bir sonraki adım, söz konusu uygulamaya bağlıdır. Örneğin, WhatsApp hesabı Station’a bağlamak için bir akıllı telefondaki WhatsApp uygulamasıyla taramanız gereken QR kodunu görüntüler. İşiniz bittiğinde, tüm WhatsApp kişilerinize ve konuşmalarınıza erişebilirsiniz ve arayüzü kullanarak herhangi bir kişi veya grupla sohbet edebilirsiniz.

Uygulama boşta kalmıyorsa, bir uygulamadan diğerine geçiş anlıktır. Bununla birlikte, uygulama boşta kalırsa bir saniye kadar sürer.

Station indir

Station web servislerini tek bir arayüzde toplayan ücretsiz masaüstü programdır. Bir webmaster olarak, örneğin mesajlaşma, sosyal medya, analiz, gelir üretme ve destek uygulamaları tek bir arayüzde eklemenize izin verir.

Muhasebe ve satış, proje yönetimi ve düzenli olarak birden fazla web hizmetine erişimi gerektiren diğer birçok faaliyet için harika bir yardımcı program olabilir.

Windows için Station indir (134 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir