Steam Türkçe İndir – Oyun mağazası ve masaüstü oyun yönetim programı

Steam, PC oyunları satın alıp, güncellemek ve sosyal çevredeki diğer oyuncularla bağlantı kurmalarını sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir oyun platformudur. Sürekli genişleyen bir kütüphaneden oyun satın alabilir ve indirebilirler. Her geçen gün bu platformda oyun sayısı artmaktadır.

Steam, sektörün önde gelen yayıncılarının yayınladığı önemli kitapların yanı sıra bağımsız geliştiricilerin daha az bilinen başlıklarını da sunuyor. 2012’nin sonlarında Steam, hizmetini oyun dışı yazılımı da içerecek şekilde genişletti. Sadece oyun satın alma değil, ayrıca ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunları yükleme imkanı da sağlar.

Steam – Ücretsiz oyun platformu

Steam’in popülerliği oldukça etkileyicidir. Hizmet, 80 milyondan fazla kayıtlı hesaba sahip ve 2017 itibariyle hizmet 10 milyon eşzamanlı oyuncuyu aştı.

Steam uygulamasının hızlı genişlemesi ve başarısına katkı sağlayan en önemli etken sosyal bağlantı hizmetleridir. Steam ile bir profil oluşturabilir, dünyanın herhangi bir yerindeki kullanıcıları arkadaş listesine ekleme ve mesajlaşam servisini kullanarak sohbet etme imkanı sağlar.

Steam hizmeti aracılığıyla oyun oynayan kullanıcılar, arkadaşlarını oyunlara katılmaya davet edebilir ve ayrıca planlanmış çok oyunculu etkinlikler oluşturabilir.

Steam ilk başta yalnızca Windows işletim sisteminde kullanılmak üzere geliştirilmiş olsa da, hizmet platformlar arası kullanılabilirliği genişletti OS X ve Linux işletim sistemleri için ek sürümler çıkardı. Steam’in yazılımı çok düşük bilgisayar gereksinimlerine sahiptir ve bu da çok çeşitli kişisel bilgisayarlar için erişilebilir olmasını sağlar.

Uygulama çalışırken çok az işlem gücü kullanıyor ve arayüzü öylesine rahatsız edici ki kullanıcılar arka planda çalışıyor olsalar da yapabilecekleri işlemleri sorunsuz bir şekilde yapabilirler. Bu şekilde, genellikle küçük ve etkili bir bağımsız sohbet istemcisi olarak kullanılır.

Steam, oldukça popüler bir platformdur ve kullanıcıları tarafından çok beğenilmektedir. Geleceği çok parlak ve hizmet alanındaki gelişimi, Steam’in geleceğinde daha da başarılı olma potansiyeline sahip olacağını gösteriyor. Bununla birlikte, Steam’in avantajları ve dezavantajları diğer platformlar gibidir.

Steam, Windows, OS X ve Linux için kullanılabilir; Steamworks servisi Playstation 3 için kullanılabilir. Ayrıca Steam makinesi mikro konsolunun da çekirdeğini oluşturur.

Steam’de bulamayacağınız oyun neredeyse yoktur ve devasa kütüphanesi sürekli genişleme durumundadır. Steam oyunları satın alma, indirme ve güncelleme işlemlerini kolay bir şekilde yapmanızı sağlar. Hizmet, oyuncuların milyonlarca diğer kullanıcısıyla sohbet etmelerini ve oynatmalarını sağlaması artı özellikleri arasında yer almaktadır.

Steam, kullanıcılarının kişisel bilgilerini depolayan bir hizmettir ve gizlilik ve güvenlik önlemleri, kullanıcıları kötü amaçlı faaliyete karşı koruma becerileri açısından sorgulanmalıdır.

Steam kullanımı

Steam programını aşağıdaki bağlantılardan indirin ve çalıştırın. Kurulum adımlarını geçtikten sonra bir hesap oluşturmanızı veya hesabınız varsa giriş yapmanız istenir.

Steam

Hesap giriş işlemini yaptıktan sonra artık Steam kullanmaya başlayabilirsiniz. Bazı güvenlik adımları uygulayabilir. Uygulamanızda fayda vardır. Bunun yanı sıra Mağaza içerisinde oyunlara göz atabilir, indirmek veya oynamak istediğiniz oyunu arayabilirsiniz.

Steam indir

Kütüphane kısmına geçerek yüklediğiniz oyunlara göz atabilirsiniz. Sadece oyun değil, yazılım, müzik gibi farklı medya dosyaları da indirmeye imkan sağlar.

Steam indir

Topluluk seçeneğinde, Steam’deki tüm oyunlar ve yazılımlar için topluluk yapımı ve resmi içeriklere göz atabilirsiniz.

Steam indir

Kullanıcı adınızın olduğu kısıma geçerek profilinizi düzenleyebilir, yeni arkadaşlar ekleyebilir, gruplara, içeriklere vs göz atabilirsiniz.

Steam indir

Steam gerçekten kullanımı çok kolay bir uygulamadır. Bu nedenle uygulamanın her tarafını karıştırarak daha fazla deneyim kazanabilirsiniz.

Steam Türkçe indir

Steam ücretsiz ve Türkçe oyun platformu Windows, Mac OS X ve Linux sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan Steam sürümü indirin.

Windows için Steam Türkçe indir (1.4MB) (Toplamda yaklaşık 140MB)

Mac OS X için Steam Türkçe  indir (5MB)

Linux için Steam Türkçe indir (3MB)

Ayrıca Steam hesabınızla ilgili hareketleri takip etmek, oyunlardan haberdar olmak, Steam arkadaşlarınızla sohbet etmek için Android, iOS ve Windows Phone mobil cihazlar için Steam Mobil uygulamaları da indirebilirsiniz.

Android için Steam Türkçe indir (Play Store)

iOS için Steam Türkçe indir (App Store)

Windows Phone için Steam Türkçe indir (Windows Mağaza)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir